SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

14 LAT, GRUBY CHŁOPAK POMOCY!!!!PROSZĘĘ

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
Mam 14 lat i jestem chłopakiem. Mój problem dotyczy tego, iż mam dość spory brzuch oraz grube łydki, uda oraz sporej wielkości tyłek. Nie do końca wiem, co mam robić, dlatego napisałem posta na tym forum, aby doradzili mi ludzie obeznani w takich sytuacjach. Od tygodnia wykonuję ćwiczenia Mawashi'ego(https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących_-_foty_str._12-t359947.html). Liczyłbym na jakieś porady odnośnie ćwiczeń na ten nieszczęsny tyłek, który nie prezentuje się zbyt dobrze(wiecie odstająca koszulka itp.) oraz łydki i uda. Prosiłbym również o jakąś dietę jeżeli ktoś z was uzna to za stosowne(ładnie proszę ;000) Chciałbym zrzucić tłuszcz z tyłka oraz wymodelować jakos brzuch, aby już tak nie sterczał.


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 14

Waga: 67 kg

Wzrost: 172 cm

Obwód klatki: 11*

Obwód ramienia: -

Obwód talii: 103 cm

Obwód uda: 7*

Obwód łydki: 5* około

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: duży

Aktywność w ciągu dnia: Szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Piłka nożna, rower

Odżywianie: Wcześniej-dużo słodyczy, tłustego jedzenia, fast foodów i innego syfu. Obecnie (od tygodnia)-3 posiłki dziennie, zero słodyczy, cukru, jedzenie owoców i warzyw.(opisane po łebkach)

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: Ospa, grypa itp. Brak ograniczeń w stosunku do ćwiczeń

Preferowane formy aktywności fizycznej: Wszelkie sport i dyscypliny są w moim zasięgu. Mogę poświęcić 3-4 godziny dziennie na trening

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Możliwe ;)

Stosowane wcześniej diety: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3054
Bracie jesteś za młody na eksperymentowanie na dobre nie zacząłeś nawet dojrzewać hormonalnie na dobre. Daj swojemu organizmowi dojrzewać w normalnym tempie. Patrząc na wzrost i wagę nie masz nadwagi. Graj w piłkę, biegaj, uprawiaj sport nie jedz śmieci. A jak przyjdzie czas zaczniesz ćwiczyć, póki co nie panikuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 308 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5577
Przy wadze 67kg i wzroscie 172 jest to lekko niemozliwe :

Obwód uda : 7*

Obwód łydki : 5* około

Obwód klatki : 11* powyzej 110? ...


Weź ty lepiej pokaz zdjecie bo w te łydki niewierze...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolacja

Następny temat

Siłka lu Fitnesik

WHEY premium