SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 prostych zasad dlaczego mówić kosom NIE

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Kasuje bo to już przegięcie.
Odniose sie tylko do tego:"Queblo". Nie masz wśród swoich kolegów nikogo, kto na takie akcje krzyczy: "Hurra, zaj...ć wszystkich" i szaleje z maczetą pod sklepem nocnym?

aż tak ******lniętych znajomych nie mam.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5648
No to wszystko wyjaśnia. Ja bym ich nazwał (zresztą siebie też) pozytywnymi ludźmi

"La vendetta e nostra"
"Ból jest tymczasowy, Duma jest wieczna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
sorry źle napisałem.Mam takich znajomych że za byle co mogą wsadzic kose,ale to są znajomi na cześć i nic wiecej.Odcinam sie od nich jeśli chodzi o jakies akcje bo to dla mnie tłuki bezwartościowe.
Aha i nie widze w tym nic pozytywnego.
To tyle w temacie bo to i tak off-top jest.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5648
Mój przyjaciel był w Legii Cudzoziemskiej, przeszedł Selekcję (nawet w TV był ), niedawno zrobił magistra z ekonomii i należy do klubu Mensy. Tak więc czasami ludzie, któzy musieli spać w koszarach z nożem pod poduszką też mogą mieć poukładane w głowie. Chodzi o to, że do działań "na mieście" potrzebna jest dobra reputacja, a taką zdobywa się w głownej mierze działaniami siłowymi. Takie pokazy siły raz na jakiś czas, czy to na bramce, czy pod nocnym dają spokój "na mieście". Ja zasiedziałem się w tym swoim barze i wiele osób zapomniało o moim istnieniu. Teraz wystarczy, że raz na tydzień wyjdę na miasto zgnębić jakiegoś podpadziochę i znów ludzie widzą, że istnieję. I nie zawsze osoby które wariują są "tłukami bezwartościowymi". PoZdro.

"La vendetta e nostra"
"Ból jest tymczasowy, Duma jest wieczna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Teraz wystarczy, że raz na tydzień wyjdę na miasto zgnębić jakiegoś podpadziochę

Zechciej proszę rozszerzyć tę wypowiedź. Co dokładnie miałeś na myśli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 544
Przecioles klientowi tetnice w nodze.Przypuszczam ze w udzie?Jezeli to byla tetnica po wewnetrznej stronie uda,to powinienes sie cieszyc ze policja przyjechala,bo prawdopodobnie klient poszedlby w piach.

A wogule zalatujesz mi typowa bandytka.
Na bramce tez stoisz z kosa?
Gnebieniem kogos raz na tydzien nie u wszystkich zdobywasz respekt.

lepiej umrzec na stojaco niz zyc na kleczaco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
"Chodzi o to, że do działań "na mieście" potrzebna jest dobra reputacja, a taką zdobywa się w głownej mierze działaniami siłowymi"

Ja już z wiekiem wyrosłem z przejmowania się "reputacją na mieście" i podobnymi ******łami. Wytatuowani i wychudzeni gici sprzed pokolenia czy dwóch, żyjący aktualnie z 500 zeta zasiłku, też kiedyś mieli na mieście "reputację" i nikt im nie mógł podskoczyć...

Ale by poprawić autora komicznej wypowiedzi powyżej: Ludzie którzy najwięcej "na mieście" znaczą i mają "reputację" nie muszą gnębić "podpadziochów" ani pokazywać co to oni nie są przestawiając komuś dla zabawy facjaty . W spokoju parkują sobie swoje bryki za pół balona na zakazach postoju i idą się bawić ze swoimi *****kami wiedząc że jak wrócą wszystko będzie si, a młodzież jeszcze na baczność stanie na ich widok.

Natomiast w Polsce od chvja i jeszcze trochę jest właśnie takich dziamków którzy uważają że będą mega gangsta i zdobędą "reputację" jak ( najlepiej z kolegami ) wy******lą komuś w kły na mieście, przekopią czy sprzedadzą kosę. I to są w 95% pionki i idioci, a pozostałe 5% idioci. Oraz, z punktu widzenia społeczeństwa, bezwartościowe tłuki, bez względu na wykształcenie

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
mlkv napisał: Ale by poprawić autora komicznej wypowiedzi powyżej: Ludzie którzy najwięcej "na mieście" znaczą i mają "reputację" nie muszą gnębić "podpadziochów" ani pokazywać co to oni nie są przestawiając komuś dla zabawy facjaty . W spokoju parkują sobie swoje bryki za pół balona na zakazach postoju i idą się bawić ze swoimi *****kami wiedząc że jak wrócą wszystko będzie si, a młodzież jeszcze na baczność stanie na ich widok.

Natomiast w Polsce od chvja i jeszcze trochę jest właśnie takich dziamków którzy uważają że będą mega gangsta i zdobędą "reputację" jak ( najlepiej z kolegami ) wy******lą komuś w kły na mieście, przekopią czy sprzedadzą kosę. I to są w 95% pionki i idioci, a pozostałe 5% idioci. Oraz, z punktu widzenia społeczeństwa, bezwartościowe tłuki, bez względu na wykształcenie


dokładnie.Nic dodać nic ująć. SOG

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
MLKV, ująłeś to bezbłędnie

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozwój działu UDERZANE - propozycje

Następny temat

Modern Arnis Polska

WHEY premium