SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1000m z 3:30 - 2:45

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1564
2 marca
Lekka przebieżka w terenie, 4km.
Uwagi
Trzeba zacząć spokojnie, tym bardziej po przerwie. Przez tydzień planuje tak właśnie pobiegać, a potem zacznę realizować swój plan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1564
16.03
Dziś pobiegłem sobie tak dość nietypowo:
400m szybko i 400m bardzo wolno i tak 3 razy
100m bardzo szybko i truchcikiem powrót na start i tak 3 razy
60m pod górkę bardzo szybko i truchtem powrót, 2 razy
Uwagi:
Poraz pierwszy pobiegałem tak sprintersko i nawet mi się to spodobało. Od dziś tylko takiego typu treningi, bo zauważyłem że mam problemy z szybkością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1564
19.03
Bieg wahadłowy:
20x5m
(10x5m)x4
rozciąganie
50 przysiadów
Uwagi:
Niby błahostka ale dość męczące, tym bardziej że przerwy nie dłuższe niż 2min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2132 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9856
Co Ty ćwiczysz ??

http://www.lesnachata27.pl/
Domek w Chodlu do wynajęcia, tani nocleg nad zalewem w Chodlu !

"Wygrywa tylko ten, co ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć..." - Napoleon Hill
http://www.rundamian.pl - Blog o bieganiu naturalnym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1564
Moje wymysły:) Mi się podobają:P
21.03
Ot tak sobie wieczorkiem - 2km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1564
23.03
600m trucht
400m żwawo
2x150m sprint
4x60m sprint pod górkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1564
Przykra wiadomość:( Te bóle o których wcześniej pisałem stały się bardzo poważne, do tego doszedł ostry ból krzyża. Teraz nie mogę biegać. Myslę że jest to spowodowane moim płaskostopiem oraz chorobami kości z dzieciństwa. 11 kwietnia miałem iść na zawody, ale w takim stanie nie ma o tym mowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 181 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2262
Powinieneś jak najszybciej iść do lekarza pierwszego kontaktu, żeby wydał Ci skierowanie do ortopedy lub iść do ortopedy prywatnie. Poproś o USG.

Oto ja w wyjściowej szacie, z wielkim "K" na klacie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1564
Za tydzień jestem umówiony do ortopedy. Mam nadzieję że coś stwierdzi, bo wolę aby moje kłopoty miały jakąś przyczynę, a nie że wszystko jest w porządku, ale jednak nie jest. Normalnie szlag mnie trafi bez biegania. Uzależniłem się od tego:P Już wiem, że tegoroczny sezon odpuszczam, na szczęście jako amator za dużo startów mnie nie ominie. A być może w sierpniu uda się wystartować w przełajach, jakby daj Boże kłopoty minęły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1564
Witajcie po 3 miesięcznej przerwie! Na początek małe wyjaśnienie: u ortopedy okazało się, że najzwyczajniej prawą nogę mam o 1,5cm krótszą od lewej I najprawdopodobniej to jest przyczyna kłopotów... ale na szczęście przechodzi, powoli, ale przechodzi.

W związku z tym, że nadeszły upragnione wakacje, zamierzam wznowić treningi. Będę miał dużo wolnego czasu, więc zamierzam ostro trenować. Tak, aby po wakacjach atakować granicę 3 minut na 1000m

Zamierzam każdy dzień podzielić na trzy treningi, jako punkty odniesienia obrać posiłki:
-przed śniadaniem
-po obiedzie
-przed kolacją

Pierwszy trening zaczynał będę zaraz po przebudzeniu, żeby nie czuć się jeszcze głodnym. Trening będzie codziennie wyglądał inaczej.
Drugi trening, jakieś 2-3h po obiedzie, standardowe 4km lub więcej
Trzeci trening będzie to siła ze sztangą, czyli przysiady, wspięcia, wstępowania itp. Na koniec ok 20min rozciągania.

Co sądzicie o takim typie treningów? Czy bieganie przed śniadaniem to dobre rozwiązanie? Czy z takim treningiem mam szanse w 2 miesiące zbić 10" ze swojego czasu na 1000m?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doradzcie-zawody

Następny temat

F1 - Grand Prix Niemiec (sezon 2010)

WHEY premium