SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1000m z 3:30 - 2:45

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1564
A słuchajcie, mam jeszcze jedną sprawę. Niedługo wyjeżdżam i długo mnie nie będzie, nie za bardzo będę miał mozliwość biegania nie mówiąc o jeździe na rowerze. Nie chciałbym przez ten czas wypaść z formy... Jakie ćwiczenia mogę wykonywać i ile razy w ciągu dnia aby nie stracić tego, co już udało mi się wyrobic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 453
No żeby utrzymać kondycje to musisz biegać. Btw. trochę nie chce mi się wierzyć, że nie będziesz mógł biegać tam gdzie jedziesz (chyba, że Ci rodzice nie pozwolą), do biegania wystarczy para butów i biegać da się wszędzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1564
Pozwolić to pozwolą, ale za bardzo pewnie czasu na bieganie nie będzie. Choć na pewno się uda i do tego jakieś przysiady i powinno być dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Jeżeli jedziesz tam na tydzień, to d**y Ci nie urwie, jeżeli w tym czasie nie pobiegasz. Potraktuj to, jako regeneracje dla organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1564
Dziś zrobiłem sobie test, pierwotnie planowałem przebiec 500m ok. 1:30 i tak samo wrócić. Pierwsze 500m przebiegłem w czasie 1:25(**** yea:P) chciałem wrócić ale nie miałem na to sił, wróciłem truchtem. Wychodzi na to że teoretycznie mógłbym zrobić 1km w 2:50, bo tempo mam, tylko sił braknie na powrót.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 759 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
zly tok myslenia!!!
jezeli biegne 5km przez 20 min to 10km przebiegne w 40? nie....
po tym 1.25 chyba slabiutko!!! to znaczy za mala baza, za malo tempa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1564
Niezbyt rozumiem przesłanie Twojego posta...
Po moim wczorajszym teście stwierdzam iż wytrzymałość mam, ale mam za mało siły biegowej
Po tych 500m czułem że moge tak samo wrócić, ale w nogach zabrakło siły
Więc jak wytrenowac tą siłę? Codzienne bieganie 4000m coś da czy lepiej sprintować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1564
Dobra, trzeba jasno określić plan.
Mam 8 miesięcy aby zejść poniżej 3 minut
Jestem w stanie trenować codziennie, poświęcać na to 1h
Nie mam dostępu do bieżni
Mogę biegać po osiedlu oraz jeździć na rowerze
Także wykonywać ćwiczenia typu przysiady, siedzenie na niczym i bieganie po schodach.
Proszę o trening i wskazówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1564
Pragnę poinformować, że przed pół godziny pobiłem swój rekord na 4km przełaju - 15:30:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2132 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9856
biegaj przez te 4-5 miesiecy co 2 dzien albo 5 razy w tygodniu a potem do konca popracuj nad szybkoscia i powinno sie udac... mysle ze nawet przez te 8msc jak bedziesz biegal co 2 dzien po godzince to ci sie uda ;p

http://www.lesnachata27.pl/
Domek w Chodlu do wynajęcia, tani nocleg nad zalewem w Chodlu !

"Wygrywa tylko ten, co ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć..." - Napoleon Hill
http://www.rundamian.pl - Blog o bieganiu naturalnym

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doradzcie-zawody

Następny temat

F1 - Grand Prix Niemiec (sezon 2010)

WHEY premium