SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

0,9 mm w 16 dni w łapie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Co za bajki opowiadasz :) Kov ma w bicu 69cm. 80??? zastanow sie jak by to wygladalo...... Muscle czytam kazdy numer. Jakie to legendy o tym grubym pucu kraza. Jak kiedys moj kumple sie nim podniecali to nawet gadali ze ma 90... blee. Koles nawet w Atlancie na targach nie dal zmierzyc sobie lapy tzn nie dal bo mu sponsorzy nie pozwolili. Jak dla mnie (na oko) to nie ma wiecej niz 65. Wystarczy poogladac zdjecia w necie takiego Kov a Kevina czy tez Colem. Dla mnie nie widac roznicy. Tyle ze koles wazy ze 160.

DuckmAn
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
za kulmarem: jak to zmierzyłeś? mikrometr, suwmiarka?
0,9mm to mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 594
Mój najlepszy wynik to 2cm w dwa miechy ,bez żadnych sterydów i odżywek. A zrobiłem to tak :
1)Po pierwsze zmieniłem trening , trenujac 2 razy w tygodniu bicebs i tricebs, właczyłem w trening serie łączone
i porządnie wziełem ie do pracy.
Po dwóch tygodniach zauwazyłem znaczną poprawę w wydlądzie łapy, i stwierdziłem że małe partie mięś. bardzo reaguja na wszelkie zmiany treningowe a szczególnie na zwiększenie intensywności treningów.Proponuje poeksperymentować tez z przedramionami, bo na nie efekt jest podobny.
Pozdrawiam!!
Życze miłych treningów i postępów!!

Yo Man

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Za powyższymi: czym tak dokładnie pomierzyłeś? Wystarczy przesunąć miarkę o 1 cm w bok i już wynik bedzię inny. Przy takich pomiarach nie podaje się milimetrów.
To jeszcze spojrz na mój profil i zgadnij ile cm ja mam w bicepsie na zdjęciu (nie zwracaj uwagi na cm podane w profilu)

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ludziska to normalka miałem 26,5 cm bez tłuszczu bo żylska powychodziły a za 16 dni patrzę a tam 17,4cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
cholercia no to ci niezle zeszlo

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chłopie, nie spiesz się tak, bo straszne błędy robisz. mama od komputera Cię odgania czy co? poza tym to co ma oznaczać drugi post o przetrenowaniu??? tutaj się podniecasz 9 mm w 2 tygodnie i wyzywasz ludzi na pojedynek, a w następnym mailu piszesz, że Ci biceps nie rośnie. zdecyduj się

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xeniu ja spojrzałem bardzo fajny jest ten Twój bicepsik (czyt. biceps :)

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie niewiem czy urosło i nie widać czy rośnie tylko triceps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Greg ma 178 w klacie, 68 w bicu, a wazy 180 kg.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomozcie Spadam mi masa!

Następny temat

niedotrenowanie

WHEY premium