SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ŻEŃ-SZEŃ: roślinny testosteron

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Mati, jak wiesz pewnie z forum mojej strony, chłopaki bardzo chwalą olimpowy miks żeńszenia koreańskiego i amerykańskiego.

To bodaj T37 (zawodnik z dużym doświadczeniem) pisał, że praktycznie nie da rady brać 1000 mg samego koreańskiego, bo po jakimś czasie łeb urywa i nie można spać. Koreański działa nakręcająco, a amerykański uspokajająco, więc w takim miksie efekty te się znoszą. Natomiast na anabolizm oba działają synergistycznie. Jest badanie dowodzące, że miks koreańskiego z amerykańskim zwiększa bardzo skutecznie masę i siłę mięśni trenujących siłowo pakerów.

Nie mogę dać linka do tej dyskusji o żeńszeniu, bo koledzy z sfd zablokowali stronę syletka-uroda-zdrowie

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146
Sławek jestem na Twoim forum od lat, jednak musiałbym wyszukać ten wątek o żeńszeniu . Zaraz to zrobie . A Slav ty też byś widział korzeń peruwiański solo w stajni Olego ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Dlaczego nie...?! Ale nie wiem, jak jest polityka wdrożeniowa Olimpu.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 460 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3326
jakie sa skutki uboczne zenszenia? w necie znalazlem ze to dotyczy powyzej 3gram dzienie dodam ze mam cisnienie normalne 120/80 lub czasem lekko niższe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Najczęściej notowanym, niepożądanym efektem przedawkowania zeń-szenia koreańskiego jest bezsenność. dlatego właśnie miks koreańskiego z amerykańskim jest tutaj najlepszym rozwiązaniem.

Z ciśnieniem to jest sprawa niejasna, bo ginsenozydy działają zarówno na enzymy metabolizujące krotykosterydy, jak też cGMP. Dlatego przy przedawkowaniu odnotowywano - albo wzrost ciśnienia, albo przeciwnie - znaczny jego spadek.

Generalnie jednak żeń-szeń uznawany jest za suplement bezpieczny, nawet w relatywnie wysokich dawkach.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 460 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3326
2 tabletki na dzien w roznych porach rannych beda ok ? mam rozumiec ze zwieksza to poziom kortyzolu ?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146
Żeńszeń nigdy nie zwiększał kortyzolu ...
...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 460 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3326
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Ginus prosze - merytorycznie jedynie ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ON + dużo młodsza ONA… ?!

Następny temat

MARIUSZ PUDZIANOWSKI w Perfect Body Center - WZORCOWNIA - Włocławek

WHEY premium