SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Źle licze? i ogólnie redukcja.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25
Witam
Muszę zrzucić nadmiar tłuszczu waże 87kg przy wzroście 183. mam prawie 17lat.
Aktywność ruchową mam dość dużą 3x w tyg 2h piłki nożnej okazyjnie jakaś siatkówka 3x w tyg trening siłowy-ogólnorozwojowy w domu. Mam uwarunkowania genetyczne do nadwagi niestety. Na trening oprócz tego co napisałem moge jeszcze godzine dołożyc.
Chce ułożyc swoją dietę według tego poradnika:https://www.sfd.pl/temat89657/
Wyliczam ,że moje zapotrzebowanie na energię to 3400kcal już po odjęciu 500kcal.
No i mnożąc 87x2x4~700k -białko
87x3x4~1040k- ww
1660/9 =184g tłuszczu czyli dużo za dużo bo pisze ,że max1g/1kg masy
Gdzie jest bład dlaczego nie mogę tego wyliczyć?
Po jakim czasie i w jaki sposób zmienić dietę tzn przejść na nadmiar kaloryczny i na jak długo czy jeszcze obciąć ilość po np miesiacu? Przeczytałem wiele artykułów i mam lekki zamęt.
Trening siłowy to trening dla początkujących Weidera zawarty chyba w faqu...
W tym treningu zamiast ćwiczeń na brzuch bede robił a6w-codziennie.
wtorek czwartek sobota -piłka
poniedziałek,środa,piątek trening siłowy + jakaś godzina biegania.
Niedziela odpoczynek i a6w
Prosze pomórzcie co źle liczę jak to zrobić poprawnie i jak zmienić/ułożyc trening dla najlepszego efektu czyli redukcji tłuszczu no i po częsci masy.
Pozdrawiam i serdecznie dziękuję.

Zmieniony przez - BlackTooth w dniu 2006-10-23 21:00:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2012
według moich obliczen po odjeciu 300 kcal Twoje zapotrzebowanie powinno wynosic 2600 kcal. to co napisałęm to duzo za duzo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2012
po siłowym nie biegaj tyle szkoda miesni wystarczy 20 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2012
nie mozesz robic redukcji i masy razem! To jest praktycznie niemozliwe i to ze napisałem ze "praktycznie" to nie mysl sobie ze znajdziesz ten złoty srodek aby tak zrobic! To juz musze byc super dokładne wyliczenia procentowe twoejgo zapotrzebowania ilosci spalanych i przyjmowanych kcal! Po prostu bez opieki dietetykow , lekarzy i profesionalnego sprzetu to jest niemozliwe!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2012
ja bym po redukczyjnym przechodził stopniowo przez jeden tydzien na diete na zero kcal czyli w twoim przypadku jakies 2900 kcal! Potem przez 3 dni trzymał ja dokładnie a przez nastepne 7 dni przechodził do diety masowej. Tylko pamietaj w miare jak bedziesz tracił kilogramy lub je zyskiwałe bedzie zmieniac sie twoje zapotrzebowanie kcal wiec trzeba co jakis czas uaktualniac te parametry! POZDRAWIAM jezeli masz jakies jeszcze pytani pisz smiało!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2654
a co myślicie o redukcja+siła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2012
jak juz to przedzej masa+siła!!! Redukcja ma w załozeniach duza liczbe powtorzen zawsze powyrzej 12 wiec glupota było by wyciskac ogromne ciezary w takich ilosciach powtorzen! Na siłe liczb. powt. to około <6 wiec wniosek nasuwa sie sam! Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25
ultimate diet 2.0 jest dla osób o niskim poziomie tłuszczu jak przeczytałem Czyli nie dla mnie. Na poczatku zrobię zwykłą dietę redukcyjną jeśli osiągnę zadowalające mnie w miare efekty to potem zajmę się siłą i innymi rzeczami ale do tego jeszcze długa droga i duzo czasu.
POzdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na brzuch....

Następny temat

pytanie co do diety

WHEY premium