SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

świeżak na silowni...help

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 165
Od jutra startuje z silownia...wczesniej bylem kilka razy ale mozna powiedziec ze to sie nie liczy,cos tam pamietam ale tyle to nic...potrzebuje pomocy w sprawie ulozenia treningu dla poczatkujacego...dodam tylko ze zalezy mi najbardziej na redukcji...niszczymy tkanke tluszczowa i zbijamy wage głowne załoznie...prosze o pomoc nie chce sie uszkodzic a osiagnac wyznaczony cel...

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 26

Waga: 99

Wzrost: 174

Cel treningowy: REDUKCJA MASY I TKANIKI TLUSZCOWEJ

Staż treningowy na słowni: BRAK

Uprawiane inne sporty: BRAK

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): FULL + SAUNA

Dieta: W NIEDALEKICH PLANACH

Przeciwskaznania medyczne: BRAK

Zażywane suplementy: BRAK
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
By osiągnąć sukces w postaci redukcji musisz ułożyć i przestrzegać diety redukcyjnej.
Do tego aktywność aerobowa/hiit w miarę możliwości i trening siłowy oparty na siadach, ciągach, wyciskaniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 165
jak narazie nie mowi mi to wiele (siady wyciskanie itd) ale bede sie w to wdrażał po troche...nie wszystko na raz ale z czasem dojde do "wprawy"...najtrudniejsza wydaje mi sie bedzie odpowiednia dieta...jest mnie troche i faktycznie musze sie ograniczac i patrzec na to co jem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8
witam jestem tu nowy... chcial bym sie dowiedziec jak szybko powrucic do formy.... jak zaczynalem cwiczyc mialem 17 lat pol roku trwal moj starz na silowni....
zaczynajac moja waga wynosila okolo 60 kg i obwod bicepsa wynosil 29 cm...
w czasie formy moja waga wynosila 80 kg obwod bicepsa 37,8 cm
a klatki piersiowej 110cm... wycisk 102kg wycisk na biceps gryfem mocno lamanym 60kg...
osiagnolem praktycznie wszystko na sucho bez diety i odrzywek....
kolega mi polecil metanabol i lanie on mnie doproadzil do formy... zaczynalem wygladac naprawde fajnie... zakonczylem moj starz na slowni bo poznalem dziewczyne, szkola i to spowodowalo brak czasu.... podkreslam to ze mam bardzo dobra przemiane materri... nie potrzebowalem zadnej diety tylko jadlem regularnie... jadlem duzo makaronu, ryzu, jajka... no i ogolnie wszystko co bylo ale najbardziej staralem sie wlasnie to z dokladnym casem... mniej wiecej 6 posilkow dziennie... w tej chwili mam bardzo dobre warunki na cwiczenie bo przebywam w anglii i mam silownie w pokoju... i jest wszystko co jest mi potrzebne... aha i dodam to ze moje treningi byly bardzo intensywne codziennie jedna partia w niedziele wolne
na jedna partie przypadalo 6 cwiczen kazde po 4 serie po 12/10/8/8
ostatnio sie chcialem sprawdzic i zobaczyc jakie sa spadki to nie bylo tak tragicznie
chcial bym szybko powrucic do formy co proponujecie?? moja przerwa trwa rowny rok czasu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Gratuluję kolegi z metą. Cud chłopak i to specjalista, bo wiadomym jest, że nieletnim steryd da więcej.

Na razie mogę doradzić słownik.

Daj ankietę to będzie można coś powiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17709 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
kreeet poczytaj o ACT i FBW na forum w odwieszonych znajdziesz.
Trup196 załóż swój temat a nie się wbijasz w cudzy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
kreet

www.kulturystyka.pl/atlas

tam masz opis większosc potrzebnych Ci ćwiczeń.

zwróć szczególną uwagę na te które wykonujesz z masą własnego ciała(np podciągania,uginanie ramion na poręczy) oraz na te wykonywane sztangą i sztangielkami.
Na cwiczenia na maszynach póki co nie zwracaj większej uwagi.

plan dla Ciebie?
radziłbym FBW(osobiście zawsze lepiej mi wchodził na redukcji)

jak ułożyć?
wybierz 5-7 ćwiczeń,tych najbardziej złożonych i ułóż w kolejnosci angażujących partie od największej do najmniejszej



aaaa no i dieta przy redukcji musi być

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2011-04-06 10:10:57

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1577
Dokładnie,zwróć uwagę na dobór dobrej diety,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 582 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
Póki co nie oczekuję, że dasz radę podciągnąć się na drążku czy też wykonać pompki na poręczach zbyt duża nadwaga. Jednak w miarę możliwości uwzględnij te ćwiczenia w planie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
myślę ze lepiej by mu zrobiło robienie faz negatywnych w obu tych ćwiczeniach,niż zastępstwa na maszynach

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening + kreatyna i gainer + dieta

Następny temat

FBW-do sprawdzenia

WHEY premium