SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

śmieszne sytuacje :)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 56172

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
i to jest śmieszne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez chcialem zadac to pytanie

1 przypadek twoi kumple bali sie ruszyc palcem tamtych wiec to jest raczej tragiczne
2 to niezalapalem o co chodzilo z tym sciskaniem karku no ale co kogo kreci
3 przypadek to az mi szkoda niektorych nauczycieli a tych od religi to juz calkiem niedosc ze im malo placa to wszyscy ich maja w dupie no ale co poradzic takie czasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2010
Racja bregu, szkoda tych nauczycieli (mam brata nauczyciela ), szczególne jak na jakąś zawodówkę trafi gdzie sam element tylko....

Rah rah ree, kick'em in the knee! Rah rah rass, kick'em in the other knee...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2452
jest impreza kolesiowi strasznie zachciało sie .......... srać , kibel non stop zajety on pijany ubzdural sobie że zalatwi sie w kturyms pokoju , wchodzi do jednego a tam ciemno wytrzeszcza oczy na fotelu lezy duzy pies - pies nie warczy wiec wiec spoko bedzie na kogo wine zwalic wysrał sie na dywan i wyszedł po jakims czasie wochodzi tam dziwczyna ten koles za nią "co tu ku*** tak smierdzi" pijany koleś :to pewnie pies sie zesrał dziewczyna zapala swiatło a na fotelu leży pies tyle ze to duzy pluszak pluszak
nie mogłem z tego

disco - everybody klaszczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 658 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5836
witka ludziska.
Znajomi opowiedzieli mi dwie autentyczne historie, które warto tu umieścić. Obie sytuacje z Wrocławia.

1.Ostre jaranie, nagle gospodarz twierdza, że zginął mu pies - rotwailer.
"Stary spoko, znajdzie się". Faktycznie po jakiejś godzinie piesek przyleciał, ucieszony. Patrzą, co on ma w pysku? O k... , jaknik sąsiada!!! Chłopcy nie zjarzyli że jamnik trochę sztywny i wymazany ziemią... Wymyślili że go wykąpią i położą sąsiadowi na wycieraczce, niby ze zdechł... Na drugi dzięń gospodarz imprezy zagaduje sąsiada co u niego, a ten z nieobecnym wzrokiem: Panie, niesamowite! Dwa dni temu zdechł mi jamnik, zakopałem go, a dzisiaj rano znajduję go na wycieraczce wykąpanego...

2. Impreza na działkach, istotny element - nie ma wody. Kolesiowi udało się wyrwać pannę na którą wszyscy mieli ochotę. Znależli sobie ustronny kącik i zaczęli się bawic. Środek akcji, gościu zalicza minetę swojego zycia i nagle pani w szczytowym momencie puściły zwieracze... A wody nit

ISENGRIM&CATRIONA - ŚWIĘCI Z WROCŁAWIA

Pas służy do podtrzymywania spodni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie zebym narzekal ale samooobrona jak hoy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
alek81gdy - nie moglem z tym psem
ISENGRIM - mocna akcja z ta panienka
czytajac tego topica nie raz wybuchnalem smiechem wszystkich budzac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 555 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3676
Ta historia z psem to zwykłe kłamstwo..każdy ma inna wersje widze...prawda jest taka że to kawał :D nawet na koncercie wwo mozna go usłyszeć hyhy...więc nie udało ci sie nas wkręcic :D zenadaaa :D

Wciąż miewam przejaw, zachowanie chamskie, a ty zmów pacierz zanim zaśniesz cwaniaku!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2452
emate to nie jest kawał i to najprawdopodobniej z Gdyni jest historia(wszyscy nawet mi dzielnice podawali) , po tym jak to usłyszałem zaczełem sie brechtac pare minut wiec postanowiłem to napisać na forum NIE napisałem że to "moja biografia" ,

disco - everybody klaszczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2102
Niezle te historie! Az mnie brzuch ze smiechu boli. Ja mialem taka akcje ostatnio w Krakowie. Ide sobie spokojnie na busa i podchodzi do mnie dwoch gosci i pytaja "Wisła czy Cracovia?". A ja sie pytam czy chodzi im o pilke nozna. Goscie zdebieli i pytaja sie kogo wole. No to im odpowiadam ze ja to raczej sztuki walki. Ci sie po sobie popatrzyli i bez slow odeszli baaaardzo szybkim krokiem.

****SFD FIGHT CLUB****

Wole umrzec stojac niz zyc na kolanach

SESJA = system eliminacji studentów jeszcze aktywnych

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Katy,pozycje,kopnięcia,uderz.pięścią,itd.

Następny temat

Sparring

WHEY premium