SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

śmieszne sytuacje :)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 56057

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jestem we wrocku dosc czesto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
ja jestem często w wwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 456
radek a ja w Gdansku studiuje to mozna obalić

PS:bredziu, masz awersje bo whisky samą bez rozcienczania wodą albo colą piją tylko najwieksze kozaki, chyba nawet większe niz ja bo ja tez roźcienczam mineralką

SPRAWIEDLIWOSC MUSI BYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
O ze złego konta napisalem, bo dawalem Boofiemu dwa SOGi za pomoc w zdrowiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
jakie kozaki? picie czystej whisky to psucie jej smaku i nie jest to zachowanie kozackie bynajmniej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
No masz racje, samej whisky nie idzie pić, ja tylko z mineralką, ewentualnie cola. ****a ale mnie ochota na szła, dzis ide do miasta z przyjacielem, i kupimy J.Walkera Ze złotą etykietą i bedzie dostojnie . Do tego cygarko, i odjaazd.

A sama whisky to
A)smak c***nia

B)Za Mocne (chyba ze ktos cwaniakuje ze ooo jaa to moge wszystko pic, tak rozumując to i ja moge spirytusu sie nażłopac i paść)


Trzeba zalozyc WhiskyClub.hardcore.sfd.pl

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2004-11-05 16:08:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1596
Zależy czy się pije dla smaku, czy po to żeby zapomnieć o problemach :)

// MASTIFF: THE CHALLENGE OF A GIANT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chłopaki nie schodźcie z tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wypilem czysta bo dopiero teraz sie dowiedzialem ze to sie rozciencza hehehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Mariusz ty juz nie jestes czerwony(partyjny) to juz nie mozesz banowac chyba wiec sie ciebie nie sluchamy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Katy,pozycje,kopnięcia,uderz.pięścią,itd.

Następny temat

Sparring

WHEY premium