SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śnieżynka 2011

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 97249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
ja przed chwilą złożyłem zamówienie..

od poniedziału cały czas się zastanawiałem co wziąć, liczyłem co na ile wystarczy itd itp, co wyrzucić a co dodać

wziąłem też koszulkę, mam nadzieje, że pracownicy magazynu dadzą mi właściwy rozmiar we właściwym (wybraneym przeze mnie) kolorze


btw, pracownicy to pewnie przez cały tydzień wyrabiają 130 % normy
sugeruję premie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Mi też Renia odpisała

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1026
Mi też :D :D :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
ja zlozylem zamowienie 6 i od razu oplacilem

Objaśnienia dotyczące stanu zamówienia:
Twoje zamówienie zostało przyjęte i oczekuje na realizację.

i status : przyjete

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
Dziękujemy wszystkim za udział w Śnieżynce 2011:) Śnieżynka jest bardzo zadowolona i ma teraz mnóstwo pracy, dlatego proszę uzbroić się w cierpliwość każde zamówienie jest realizowane, zapewne czas oczekiwania trochę się wydłuży;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 173
W poniedziałek wpłacam kasę i muszę jeszcze zadzwonić by połączono dwa zamówienia w jedno:) Chyba że plany się zmienią to może nawet osobiście podjadę:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1026
Mam pytanko,czy Hi-Tec daje powiadomienia o zniżkach? A drugie pytanie,czy będzie jeszcze jakas promocja -50% po nowym roku ,albo np przed wakacjami? Przepraszam ze zadaje takie pytania,ale chce wiedziec tak na oko,bo teraz miałem tylko 200 zeta a pózniej chciałbym kupic sobie większy zestaw :D Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zbieraj kasę na Śnierzynke za rok, hi tec ma częso jakieś promocje np. pacmania czy 4 produkty w cenie 3.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Mega promo. Jest zapas na co najmniej pol roku, a pewnie w praktyce dluzej ;) jezeli odzywki sie sprawdza spora czesc osob przestawi sie na Wasze produkty niemal calkowicie. swietny ruch marketingowy. nie wiem jakie ma to przelozenie na Wasze finanse skoro jestescie jedyna polska firma robiaca taki uklon w strone klienta. suma sumarum - rewelacyjna akcja, nic dodac nic ujac.

konkurencja dodajaca szejkery do bialek za 250zl czy fundujaca 2-3 300zl bony rabatowe na produkty jest lekko mowiac smieszna. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
na naszej stronie www.hitec.pl bardzo często sa umieszczane promocje, Śnieżynka zapewne umożliwiła wielu konsumentów spróbować odżywki naszej firmy jak i dla wielu spróbować odżywek z górnej półki, wszystkie opinie naszych konsumentów są ważne;) osoby które zakupiły nasze suple spróbują na pewno będą zadowoleni i jeszcze nie raz zakupią HI TEC:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bcaa Powder czy TST?

Następny temat

Paczka od Śniezynki :-)

WHEY premium