SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śnieżynka 2011

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 97105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 133506
doceniam akcje Śnieżynka i tuż po dostaniu drugiej paczki miałem pisać oficjalne podziękowania całej firmie Hi-Tec i Peak ale zrodziło się małe ale.. właściwie to nie takie małe..
A więc, po otwarciu mojego białka, dokładnie C-6 2200gram, kartonik zabezpieczający, ten który jest przyklejony na otwór puszki, to co ma zabezpieczać było częściowo odklejone. Kolega dla którego zamawiałem gainera z Peak'a a konkretniej Supreme Mass miał ten sam problem.
Jest mi głupio wobec niego ponieważ zasugerował, że tak tanio bo towar jest oszukany, przesypany i tak dalej.. I tu moje pytanie, czy to normalne ?
Czekam na odpowiedź szczególnie ludzi z firmy Hi-tec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
w 90% przypadkow te cool "banderole" sie odklejaja przy otwoeraniu (charakterystyczny dzwiek odrywania) i powiedz, od producenta walkowane - juz bardziej bym sie spodziewal z innych zrodel

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 133506
Wiem, jedynie to mnie pociesza, że paczka wyszła dosłownie PROSTO z fabryki, ale zawsze jest szansa, że trafił się pazerny pan na produkcji lub coś w tym stylu.. Jutro będę miał okazję otworzyć kolejnego gainera i jeśli sytuacja się powtórzy to zrobię dokładne zdjęcie tego o czym pisze i wstawię tutaj, żeby było dokładne wiadomo o czym mówię i że nie są to tylko moje słowa.

Nikogo nie oskarżam, myślę że ostrożności nigdy za wiele a jeśli jest możliwość zapytania kompetentnych osób takich jak na przykład Kamil to warto w ten sposób rozwiać swoje wątpliwości i cieszyć się białkiem w spokoju ;)

Zmieniony przez - blacha jr w dniu 2011-12-11 18:06:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nie wiem jak jest w 'piku' czy w dyzuch opakowaniach ale na 90% powinna byc taka folia


jesli jest ta folia to nie ma moziwlosci aby cos/kto dostalo sie do srodka

po drugie - jak ktos wspomnial wyzej membrana papierowa ktora znajduje sie w srodku w 90% odpada sama!
wystarczy odkrecic wieczko a membarana albo odklejona albo w srodku wieczka zostaja

Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-12-11 18:10:19

Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-12-11 18:10:50

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Solaros, taka folie mozna nalozyc bez problemu nawet w domowych warunkach. To tak na marginesie. blacha, mysle, ze nikt nie grzebal w Twoich odzywkach. po prostu tak jak chlopaki napisali, membrana schodzi sama.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
zrobil zamowienie
jest paka szybko
jest folia
jest membrana
jeszcze daty mozna sprawdzic

to co ma byc walowane czy pzresypywane?

supli zjadlem co niemiara - i naprawde czy jest membrana czy jej nie ma - czy jest moze miarka czy jej nie ma w srodku - to ostatnie rzezcy o ktorych sie martwie!

sprawdzam date
sprawdzam wieczko

..........i jade

Nie ma membrany czy jest odklejona - ale gdy wieczko bylo dobrze zabezpieczone(!) to wszytsko jest ok.
Opakowanie nie jest ewidentnie zniszczone - bez dziur i takich tam - to jem nawet nie myslac przez sekundy czy byl jakis wal czy nie byl.

Jakbym mial tak myslaec to nic bym w zyciu nie zjadl bo wszedzie byl podejrzewal ze jest jakis wal.

Nie szukajmy sensacji tam gdzie ich nie ma!


Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-12-11 18:22:43

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 133506
O i się cieszę że niepotrzebnie się martwiłem. Zgadza się, folia na nakrętce była nienaruszona.
Ale nie mam takiego doświadczenia jak Ty Solaros, dlatego trochę zmartwiła mnie odklejona membrana, nie wiedziałem że to tak często się zdarza.
W takim razie już tylko dla pewności poczekajmy na wpis kogoś z firmy i nie pozostaje mi nic jak wbić Wam po sogu za udzielenie pomocy i ŻYCZĘ WSZYSTKIM SMACZNYCH ODŻYWEK OD ŚNIEŻYNKI!

BTW to moja paczka http://tinypic.pl/v13r7711sr01 , z niecierpliwością czekam na drugą

Zmieniony przez - blacha jr w dniu 2011-12-11 18:29:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
na cały świat:) wszystkie pytania odnośnie zamówień na [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
niezla paka

jakies dwa miechy temu czy moze dluzej byla akcja ze ktos kupil ze sklepiku sfd jakis produkt od FA
i pisal ze sfd waluje bo byl inny kolor czcionki na opakowaniu!
poza tym inny kolor prochu

osoba ta miala juz jakis czas temu (spory) ten produkt i miala opakowanie puste wiec porownala.

Wychyla z tekstem ze sfd przesypuje suple.
Okazalo sie ze w miedzy czasie nastapila zmiana dostawcy i skladu - wiec stad zmiana koloru i samego smaku (nawet tego samego)
Nastapilo udoskonalenie opakowania.
Stad zmiana koloru i wielkosci czcionki.

Opakowanie poszlo do producenta - i okazalo sie ze wszytsko ok - i tak teraz wyglada,smakuje i sie miesza nowa wersja (po zmianach/kolejna partia).

Ale pierwsze zdanie brzmialo
'sprzedajne k***y z sfd,wy ****** *********' itd.

Ni przyszlo mu na mysl nawet ze to nowy produkt,ze inna partia,ze moglo nastapic udoskanalenie,zmiana dostawcy,zmiana skladu czy nawet jednego skladnika moze wplynac na barwe,smak jak i wyglad w shakerze




Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-12-11 19:46:02

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ze membrana słabo przylepiona to nie znaczy ze produkt wałkowany, równie dobrze mocno mogła by być przylepiona i mógł być wałek, jakbyś od osoby trzeciej kupował to byś się mógł zastanawiać. Jedne był taki co się zastanawiał czy puszka nie była rozpruta i na nowo lepiona bo pod spodem był szew fabryczny od zgrzewania a on myślał że to w domu ktoś sobie zgrzał tak.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2011-12-11 20:10:17

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bcaa Powder czy TST?

Następny temat

Paczka od Śniezynki :-)

WHEY premium