SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śnieżynka 2011

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 97301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2769
@Taniocha - a nie przyszło Ci do głowy, że niektórzy zamawiają odżywki nie dla siebie tylko na prezent i zamawiając je 8.12.12 w przekonaniu, że przyjdą przed świętami? Tym bardziej, że jak ktoś już wspomniał przy zakupie maksymalny czas oczekiwania PODANY PRZEZ SPRZEDAJĄCEGO wynosił 5 dni. Nie chodzi tutaj o czepianie się tylko o szacunek do klienta. Tylko tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
@KokoWKS sojowe? w super masie zdaje się nie ma, pszeniczne i sojowe jest w Whey Mass Builder, ale może niech Kamil utwierdzi nas we właściwym przekonaniu, mimo wszystko najdziwniejszy jest ten smak czekoladowy orzech:)

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
SUPER MASS zawiera HI ANABOL PROTEIN mieszanka WPC/WPI/ i SPI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
dzieki Kamilu, a jeszcze słowo o smaku, co się z nim stało?:)

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
smak to kwestia gustu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
wiem, tylko dlaczego się zmienił? wcześniej był czeko, a teraz jest bliżej niezidentyfikowany :)

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
jest czekolada:) na pewno jest delikatny posmak soi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
dla mnie to orzech;) ale.... ważne, że wartość odżywcza jest ok.

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23552
michUUUUU

do świąt masz jeszcze wt/sr/czw/pt więc z pewnością dojdzie ja zamawiałem 3 paczki i wszystkie już mam a ostatnia zamówiłem 9.12 o godzinie 22 ;)

SPORTOWY TRYB ŻYCIA !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3014
rozumiem ze byla wielka promocja itp itd, super ze kupilismy suple po takiej cenie, ale nalezy sie nam - KLIENTOM odrobina szacunku!!! skoro macie tyle na glowie, do takiej promocji trzeba bylo zatrudnic dodatkowe osoby!!! ja rowniez w dalszym ciagu czekam na przesylke!!! nie dostalem zadnej odpowiedzi kontaktujac sie droga mailowa!!! w zaden sposob nie zostalem poinformowany o jakichkolwiek opoznieniach w dostawie, przypominam ze kurier kosztowal u Was 16zl!!! ja rowniez powiem Wam ze kontaktowanie sie z klientem poprzez forum to chyba lekko nieprofesjonalne!!! oczekuje rzetelnej informacji choicazby na maila!!! zamowilem towar 9 grudnia, faktura jest wystawiona 11 a paczki jak nie bylo tak nie ma!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bcaa Powder czy TST?

Następny temat

Paczka od Śniezynki :-)

WHEY premium