SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ściągacze kolan

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 592
Witam,

Od jakiegoś czasu robię w czasie treningów przysiady. Obecnie doszedłem do 100 kg w serii i troszkę się obawiam o stawy . W związku z tym postanowiłem zamówić sobie opaski na kolana, czy do treningów do 140kg takie --> http://allegro.pl/power-system-opaska-na-kolano-knee-support-pro6008-i5331853549.html powinny wystarczyć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 592
Dzięki wielkie za pomoc i treściwe odpowiedzi... teraz już na pewno nie kupię ściągaczy na kolana,przynajmniej póki są zdrowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nie specjalnie one pomogą jeśli chcesz zadbać o stawy to najważniejsza będzię prawidłowa technika, rozgrzewka , rozciąganie , możesz się pobawić też na rolerze żeby troche zniwelować napięcia mięśniowo-powięziowe.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 592
O wszystko co napisałeś już zadbałem, robię pełne siady (high bar), ale martwię się po prostu o stawy, i przy obciążeniach 110 i więcej chciałbym jakoś się dodatkowo zabezpieczyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nie osiągniesz tego poprzez sciągacze kolan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 592
To co polecasz? Jak się, zabezpieczać? W czym mogą mi pomóc te ściągacze? Na siłowni mi plecali, że niby bezpieczniej... Nie chciałbym wykończyć kolan, a będę robił teraz stronglift 5x5 i planuje w ciągu 2 miesięcy dość do 140 kg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Taki duży skok siły ? ważne jest to żeby stopniowo obciązać i nie robic takich gwałtownych skoków z ciżarami, sciągacze nie sprawdza sie w tym celu, to co możesz zrobić sam to wypisałem w poprzedniej wiadomości możesz również wybrać się do fizjoterapeuty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 592
Tak mi wyszło w skokach co 2,5 kg zaczynając od połowy mojego maksa, wyliczyło mi tak w xlsie ze stronglifts.com, wydaje mi się, że dość spokojnie, co 2,5 kg z treningu na trening. Czy się mylę?


Zmieniony przez - merlinpl w dniu 2016-05-24 17:48:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
40 kg poprawy wyniku siłowego w 2 miesiące to bardzo dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 247 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1388
Ściągaczy to możesz używać jak masz problem z kolanem przy sztukach walki, czy jakimkolwiek sporcie gdzie się ruszasz. Powiedz mi na logike jak podczas robienia przysiadów ma ci pomóc ściągacz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 592
Tak mi zasugerowano na siłowni. Na znam się dlatego też piszę tutaj. Myślałem, że może zapobiec jakiejś kontuzji stawu kolanowego
@BPL-G Rzeczywiście doszło do pomyłki, Ma być 140 kg w 3 miesiące. Obecny moim maks w serii 5 powtórzeń to 105 kg. Ze strongliftem 5x5 chce startować z początkiem przyszłego miesiąca.


Zmieniony przez - merlinpl w dniu 2016-05-24 21:17:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Często osoby używające różnych sprzętów, bandaży, pasów itp sobie myślą mam pas mam bandaże to jestem chroniony i popełniają podstawowe błędy w technice.

temat sporo Ci wyjaśni
http://kulturystyka.pl/czy-warto-kupic-bandaze-do-przysiadow/ 
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naderwanie mięśnia dwugłowego uda. POMOCY!

Następny temat

rezonans magnetycznyy kolana lewego

WHEY premium