SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ŚLEDZIE-rolmopsy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
darthorn nigdy nie uwzglednial blonnika
1

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 410 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10820
no mozliwe ale maliny sie tez nie zgadzajaw kazdym badz razie takie liczenie nie jest dokladne i tylea no wlasnie ten blonnik i dlatego chyba tak wylazi jak wylazi.no nic moj blad

Zmieniony przez - BigiKozok w dniu 2005-03-31 18:56:53
1

Bedzie pisk!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 410 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10820
jak to maja 5,3 u mnie w dzienniku maja 12 czy raczej chodzi Ci o to ze 5,3 to blad bo np tuhttp://www.alpha-net.com.pl/dietetyk/die_pln_calories.php tez maja 12

Bedzie pisk!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 109 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 723
bomba...bo ja mam tez grejfruta 291...skad mam sciagnac jakis pozadny kalkulator? znaczy dane o produktach...i czy jak kupie np batona w sklepie SFD to tez bede miał abonament na 6 miechów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 410 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10820
no w sumie oplaca Ci sie kupic batona za 5zl plus 10 przesylka czy tam 12.jezeli chcesz miec ambona to juz lepiej kupic cos wiecej jakas odzywe albo cus lub sms'a wyslij se a nie ****a batona chcesz se kupicchociaz jak juz tak chcesz tego batona??nie to zebym mowil ze drogo albo cos heehe tylko troche to nielogiczne nie sadzisz???

Zmieniony przez - BigiKozok w dniu 2005-03-31 19:03:46

Bedzie pisk!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
gej- coś około 80 kalorii

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 109 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 723
kozak...:) tam jest napisane ze płace tylko tyle ile jest napisane czyli chyba koszty przesyłki sa juz wliczone. czy sie myle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 410 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10820
no mylisz sie...produkt+10,5 zl przesylki no chyba ze zamawiasz za 500 zl to za free przesylkaahaaaha!!!

Bedzie pisk!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Chodzilo mi o to, ze np. w przypadku malin ogolnie weglowodanow jest 12g ale te 5.3 to blonnik, ktory nie jest trawiony, wiec tak na prawde ich kalorycznosc w tym wypadku jest o wiele mniejsza. Roznica jest widoczna przy duzych ilosciach produktow bogatych w blonnik jednak jak sie uklada diete w programie komputerowym to lepiej robic juz to dokladnie

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 410 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10820
Charon a masz moze jakiego linka gdzie jest wyszczegolniony blonnik w produktach??jakbys mogł to uzyczbede dzwieczny

Bedzie pisk!!!!!!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koktajl wysokobiałkowy do zrobienia samemu

Następny temat

Chleb razowy zamiast ryżu??

WHEY premium