SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

śledzie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 622
po treningu wypijam odżywke i czy na na następny posiłek mogę zjeść sobie np. śledzia z bułka grahamką? Oczywiście tak z jeden płat =100g + 100g kurczaka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Mozesz, tylko wiecej ww z tej bulki, moze z dwie, trzy i jakas surowka.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 622
bułka ma 60g ww w 100g. A taka grachamka waży 100g. A ja jetsem na redukcji i po treningu wypijam 60g gainera. ten posiłek to mój 3 więc jeszcze jeden z węglami i ostatni już bez ww. A w ciągu dnia zjadam gdzieś 240g ww.1 posiłek 70g, 2 psołek 50, odżywka po treningu 40g, 3 posiłek 25g, 4 posiłek 50g. Łącznie około 240g. Dlatego dałem mniej po treninku bo pije jeszcze odżywke więc łącznie będzie6 65g ww w 1godz. po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 622
A ww z np. sera twarogowego chudego też wliczam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Ok.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glukoza

Następny temat

Dania potreningowe

WHEY premium