SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łydki jak Diamenty

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Kurcze ja ledwo 3mam pion
Juz 2 raz tak mam,bo normalnie jak jestem w formie,to tylko lekko mnie bola nogi,prawie ich nie czuje,a w srode zroblem trening nog,po 10 dniowej przerwie,warto wspomniec,ze odpuscilem sobie jeszcze 4 serie wypychan na maszynie,gdybym to zrobil ,dzisiaj bym juz do wc nie doszedl

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
ja np. dzisiaj robilem przysiady to po ostatnich seriach ponad 100kg musialem leciec na powietrze bo tak mnie posiekalo. po chwili wrocilem na sale i wszystko bylo wporzo. btw u mnie gosciu na silce po martwym ciagu chodzi jakby byl pijany

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2483
Z łydkami jest niezły pasztet bo dokładnie nie wiadomo jaka liczba powtórzeń jest dla nich najlepsza. Musisz po prostu eksperymentować! Na niektórych działa mała liczba powtórzeń na innych duża. Ja robię kilka serii po 12-18 powt.

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na łydki - maksymalna możliwa ilość powtórzeń
rewelacyjne efekty przynoszą wspiecia na palce na jednej nodze na jakiejś podkładce z ciężarem ciała
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak stworzyć mega łapy

Następny temat

zawodowcy

WHEY premium