SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łydki jak Diamenty

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015


Mam dosc silne Lydzki,na grunosc tez nie narzekam (popracuje nad nia po lecie) ale mam pytanko jakie cwiczenia robic ,by szybko zaczely chociarz przypominac diamenty,zaczyna sie lato,a wyrzezbione lydki super wygladaja..
Chce dosc ciezki trening,do teraz robilem na maszynie 45 stopni wypychanie ciezaru ,bralem 160-200kg. i po 13-15 razy,nie wiem czy zwiekszyc powtorzenia,czy zmniejszyc.Nie wiem jakie jest najskutecznijsze cwiczenie na rzezbe i nie wiem ile seri robic...
Dzieki z gory za odpowiedz
Bonusowe Pytanko :
"Czyje lydki widnieja na zdjeciu ?"
Za poprawna odpowiedz :
Sog (odemnie)
Podpowiedz :
bedzie jak nikt nie trafi

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na łydki - maksymalna możliwa ilość powtórzeń
rewelacyjne efekty przynoszą wspiecia na palce na jednej nodze na jakiejś podkładce z ciężarem ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
no chlopaki !
troche wyobrazni !!
doradzcie ,bo we wtorek czeka mnie trening nog !!
Pozdrawiam

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja robie łydki 4 serie po 20 powtórzeń.

ello A B S
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odpowiedz brzmi : moje.

ello A B S
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
No byles blosko
ale to nie ta odpowiedz...

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
No dalej znawcy powiedzcie cos !!!
To dla mnie wazne !!!

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma czegoś takiego jak wyrzeźbienie tylko łydek . Jak już rzeźbisz to całe ciało a nie tylko dany obszar . Moge Ci jedynie poradzić jakie ćwiczenia wykonywać bo z tego co widze to robiłeś tylko wypychanie na maszynie . A więc najlepsze będą wspięcia na palce . Możesz je robić na stojąco lub siedząco , ze sztangą lub na maszynie , musisz sam wybrać która z tych opcji będzie dla Ciebie najlepsza . Sprawdź też przy jakiej ilości powtórzeń możesz wyczuć prace łydek najbardziej . U większości ludzi łydki najlepiej reagują na większą ilość powtórzeń np.20 ale jak to będzie u Ciebie to nie wiadomo . Ja na przykład swego czasu robiłem po 50 powtórzeń w serii bo dopiero po tylu powtórzeniach odczuwałem to co trzeba . Tak więc musisz sam to sprawdzić .

Aha , zależy Ci na kształcie diamenta czyli na większej głowie brzuchatej łydki . W tym celu lepiej rób wspięcia na stojąco . Jednak jeżeli chcesz robić 2 lub 3 ćwiczenia to dołóż też jakieś na siedząco żeby i miesięń płaszczkowaty dostał coś dla siebie i nie było dysproporcji . Jak już wczujesz sie w te ćwiczenia to możesz pokombinować z ustawieniem stóp - gdy ustawisz je palcami na zewnątrz to bardziej będą pracowały zewnętrzne części łydki , gdy palce będą skierowane na wewnątrz to wewnętrzne . Sprawdź jak wygląda twoja łydka i ćwicz tak żeby rosła proporcjonalnie

Aha - i nie trenuj łydek przed udami

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Dzieki Tajfun wkoncu sie doczekalem
Juz chyba mniewiecej wiem co bedze robic,bardzo mi pomogles
Thx THX Thx
Sog for yo
Pozdrawiam

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
znajdź gdzieś artykuł "piter-łydki ci pourywam" cy coś takiego. Od czasu do czasu można zastosować ten trening

Pozdrowienia...

www.dyq.republika.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
dyq dzieki
Sog for yo
Prawde mowiac,po przeczytaniu tych artkolow boje sie zrobic ten trening,ale trzeba byc twardym,ja wsumie pewnie zaczne trening nog w czwarte,bo dzisiaj chodze jak jakis RAPTOR,po ostatnich przysiadach,no ale to bylo po 10 dniowej przerwie,wiec zakwasy maja prawo zaistniec..

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po przysiadach fajnie się po schodach schodzi

"Demon to some , angel to others ..."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak stworzyć mega łapy

Następny temat

zawodowcy

WHEY premium