SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łukasz Walkiewicz DT

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale fajniutka! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
Ok wracamy do tematow sportowych . Dzisiaj juz nie moglem wytrzymac i musialem zrobic cos silowego dlatego wpadl kompleks sztangowy + 35 min cardio + 10 min skakanki . Musze powiedziec ze zaraz lepiej czuje sie psychicznie :) . W piatek bylem u lekarza na konsultacji odnosnie mojego barku . Polska to cudowny kraj , dostalem skierowanie do ortopedy poniewaz juz niedlugo nowy rok i nowe kontrakty nfz mam sie zapisac jak najszybciej. Tak tez uczynilem moj termin to 15 pazdziernika 2015 ha ha ha myslalem ze to jakis zart . Moje kolejne postanowienie od poniedzialku zaczynam pelny trening splitem , wszystko bede opisywal dokladnie w dzienniku . Mimo bolu nie odpuszczam zciskam posladki i robimy forme

Zmieniony przez - eldomaly w dniu 2014-12-14 13:19:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
polec prywatnie serio bo szkoda zdrowia. moze dostaniesz zabiegi takie jak krio laserki itp :) ja miałem naderwane ścięgno ale plan działania ułozyła mi moja prywatna rehabilitantka :D przede wszystkim fala uderzeniowa najlepiej wszystko po niej sie regeneruje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Jakbyś chciał się pochwalić jeszcze jakimś innym sprzętem/ dodatkami dla nowego członka rodziny to chętnie zobaczymy;)

Fajnie, że wracasz do gry 'pełną parą' ! Czekam na pierwsze relacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
Dzisiaj na treningu polecialy nogi :
Przysiady ze sztanga 12 12 10 8 8 6
Suwnica naprzemiennie nogi szeroko nogi wasko bez przerw 15 12 10 8 i na dobite 2 serie z ciezarem 110 kg maksymalna ilosc powtorzen
Przysiady z hantelkami nogi na szerokosci barkow 4 serie po 20
Wykroki chodzone po 20 krokow na noge 3 serie
Wyprosty na maszynie jako dobitka 3 serie po 25
Dzis wpadly tez łydki 3 serie po 30

Po mimo braku sily i bolu nog zrobilem jeszcze 20 min orbitreku . Potreningowo wpadlo wpc a zaraz po wejsciu do domu omlet z bialek jaj wpc i platkow owsianych oraz przyprawa korzenna do piernikow :) . Jutro wrzuce moja obecna diete troche obcialem ww i tluszcze . Ale to jutro zobaczycie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
Doris.K
Jakbyś chciał się pochwalić jeszcze jakimś innym sprzętem/ dodatkami dla nowego członka rodziny to chętnie zobaczymy;)

Fajnie, że wracasz do gry 'pełną parą' ! Czekam na pierwsze relacje.



Doris oto Mufinki kokosowe w wykonaniu mojej Żony o których kiedys wspomniałem , musiałem szybko robić zdjecie bo były w trakcie konsumpcji przez moje kobietki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
ulalala wyglada smakowicie, az zal byloby je zjesc, mozna przepis prosic?

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
Dzisiaj na treningu poleciała klatka piersiowa :

Wyciskanie sztangielek na ławce skosnej 16 14 12 10 +10 ( na dobitke z ciezarem 50% mniejszym )
Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 14 12 10 8
Maszyna Hammer (Wide Chest Press ) 14 12 10 10 + 10( na dobitkę z cieżarem 50% mniejszym)
Rozpietki na bramie 14 14 14 14
Kinesis Station Press 10 10 10

Po treningu klatki wpadło jeszcze 30 minut na Orbitreku

Moja obecna i dzisiejsza dieta wyglada nastepująco :

1.Płatki owsiane 70g , WPC 20g , Białka jaja 200g + jedno zółtko ( forma omletu + cynamon )
2.Makaron Durum 50g Pierś kurczaka 150g Olej ryzowy 5gWarzywa
3.Ryż Basmati 50g Pierś kurczaka 150g Olej ryżowy 5g Warzywa
4.Makaron Durum 50g Pierś kurczaka 150g Olej ryżowy 5g Warzywa
5.Pierś Kurczaka 150g (jest to posiłek przed treningowy )
6. 10g BCAA przed cardio , Po treningu 40g WPC
7.Płatki owsiane 90g Caseina 20g Białka jaja 200g ( forma omletu) + ( czasem wpadaja warzywa brokuł i marchew w postaci zblendowanego kremu )


Rano z suplementacji wpadaja witaminy , collagen
Przed treningowo ostatnio wpada przed treningówka i kawa z cynamonem :)

Zmieniony przez - eldomaly w dniu 2014-12-16 20:43:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja podróż po idealną sylwetkę - DT Issany

Następny temat

Rafał Noras w drodze po wymarzoną sylwetkę.

WHEY premium