SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łukasz Walkiewicz DT

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
Doris powiem ci ze kazdy telefon kazdy sms czy wiadimosc na fb stawia mnie w stan gotowosci . Jednak ta koncowka jest dla mnie bardzo stresujaca ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
RoLi5400
Ijeee to sie nazywa brzuch !! a nie tam jakies kaloryfery....xD
taki 9 miesieczny cheat ha ha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Będzie relacja na żywo na forum bo już wszyscy tym żyjemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
teraz czuuujny :D uważaj tylko na kortyzol :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
eldomaly
Doris powiem ci ze kazdy telefon kazdy sms czy wiadimosc na fb stawia mnie w stan gotowosci . Jednak ta koncowka jest dla mnie bardzo stresujaca ;)


Wyobrażam sobie aczkolwiek jest już bliżej niż dalej ! Jakby co, jesteśmy z Tobą wirtualnie ale to zawsze COŚ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaka fajna uśmiechnięta mamusia
Tak jak Doris pisze jesteśmy z Tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
aaa a na szkoła rodzenia to sie chodziło ? :D u mnie na siłce jest i to taaakie słodkie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Cielu7
aaa a na szkoła rodzenia to sie chodziło ? :D u mnie na siłce jest i to taaakie słodkie :D


problemy z estro masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Cielu rozumiem ze czasem tam zagladasz i juz trenujesz ?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
Dziękujemy na początku za miłe słowa i wsparcie :) . Co do szkoły rodzenia oczywiscie ze sie chodziło , powiem wam ze ciekawe to dla mnie było mozna sie na prawde bardzo duzo dowiedzieć z takich zajęć i wyciągnąc wiele ciekawych informacji na temat zmiany organizmu kobiety podczas ciąży , diety jaką powinna stosować kobieta w ciąży oraz po urodzeniu .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja podróż po idealną sylwetkę - DT Issany

Następny temat

Rafał Noras w drodze po wymarzoną sylwetkę.

WHEY premium