SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łukasz Walkiewicz DT

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
rowniez jakie urazy mnie dopadaja jesli nic nie pomoze chyba zdecyduje sie na podobna dawke :P

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Oby kontuzja minęła w tempie błyskawicznym !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
Tez na to licze bo strasznie mnie to ogranicza w zyciu codziennym nie mowie juz o treningach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11730
Milgamma dobrze wchodzi, zwłaszcza jak pielęgniarka podczas zastrzyku aby nie wtłaczać wszystkiego w jedno miejsce grzebie igłą w mięśniu i wtłacza gdzie indziej to był mój pierwszy i ostatni zastrzyk u pielęgniarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Lemoniadowy
Milgamma dobrze wchodzi, zwłaszcza jak pielęgniarka podczas zastrzyku aby nie wtłaczać wszystkiego w jedno miejsce grzebie igłą w mięśniu i wtłacza gdzie indziej to był mój pierwszy i ostatni zastrzyk u pielęgniarki


Jak się Panowie potraficie sami obsługiwać takimi sprzętami to nie ma po co do pielęgniarki jeździć specjalnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
nie straszcie :D

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
Milgamma potwierdzam do przyjemnych injekcji nie nalezy , pewnie kazdy odczuwa inaczej ale w moim przypadku bol byl bardzo odczuwalny . Przez pierwsza godzine nie potrafie usiasc na tylku :) anoga jak z kamienia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
ale to wszystko chyba na recke jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
eldomaly
Milgamma potwierdzam do przyjemnych injekcji nie nalezy , pewnie kazdy odczuwa inaczej ale w moim przypadku bol byl bardzo odczuwalny . Przez pierwsza godzine nie potrafie usiasc na tylku :) anoga jak z kamienia :)


Dobrze, że tylko przez pierwszą godzinę musisz stać :D Zawsze mogłoby się to przedłużyć w czasie o kilka kolejnych h :D
Jak sytuacja z treningami i dietą?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja podróż po idealną sylwetkę - DT Issany

Następny temat

Rafał Noras w drodze po wymarzoną sylwetkę.

WHEY premium