SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ładowanie węglowodanami - produkty z marketów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Panowie i panie jakie produkty polecacie na ładowanie węglami. Bieda Lidl Tesco Auchan itp. Co ile ładujecie sie ww i jak długo?

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699693
Najpierw sprecyzuj pytanie . W jakim celu stosujesz to ladowanie ? Napisz więcej informacji o sobie i o odżywianiu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zgadza się.
Twój post jest wyrwany całkowicie z kontekstu.

Ładowanie węglami ma swój cel. Niemniej jednak nie rozumiem treści, jaka bieda? przecież w marketach możesz znaleźć produkty które będą się nadawać.



Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-09-12 15:45:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 133 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32343
dudee
Zgadza się.
jaka bieda?

Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-09-12 15:45:31


Bieda= biedronka ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ja ładowałem ryż + miód itp., z marketowych to ciężko znaleźć produkt żeby miał 0 fatu, jedynie żelki i pierniki mi przychodzą do głowy bo je czasami kupowałem

Zamiast ładowania wolałem zrobić porządny cheat meal, np. na wieczór pizza + lody, burgery jakieś :P

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Wszystkie produkty, które zwierają jak najmniej tłuszczów. Np. wspomniane żelki, sorbety, suszone owoce, płatki ryżowe z owocami, itp.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o sprawdzenie diety

Następny temat

Początek redukcji

WHEY premium