SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łączenie hgh i GHRP-6 ? jest sens?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 111 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4431
ok wiec zamykamy temat foli , ale nadal chciałbym wiedziec , co da g6 oprócz mozliwego ssania? ile trzeba walic , zeby poszła masa i czy wogole to wpływa na mase

Zmieniony przez - seru2000 w dniu 2013-12-18 17:37:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
GHRP podbije GH, a co to da to juz powinienes wiedziec, bo pytanie z leksza lamerskie zadales

Co do foli to tak jak mm nie ma nawet o czym gadac,
Zeby to jeszcze byla prawdziwa folistatyna, to moznaby cos dzialac,
ale to co dostaniesz na stronkach us i cn to kolo foli nawet nie stalo tak jak igfy

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 111 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4431
czyli te g6 5mg , rozpuszcze np w 5ml i walić po 3-4x dzienne po 100mcg czy wiecej?? z 5mg wyjdzie 50 strzałów po 100mcg, dobrze mowie?

Zmieniony przez - seru2000 w dniu 2013-12-18 19:26:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
Co do grupy GHRP to mi super odpowiadał Ipamorelin..niestety nie jest tak dobrze dostępny jak GHRP2 i GHRP6 :(

Czy warto? Według mnie warto.. te 4iu GH możesz dać okołotreningowo, a peptydy np. z rana i na noc.

Folistatyna i ACE.. hmm ciężki temat coś tam działa, jeden z czołówki ciężkich walił tą samą i czuł na pewno COŚ innego niż zwykle.. ale co? po ACE był efekt pociągnięcia wody u mnie, waga od razu w górę, ale strzał bolesny fchooy.. foli ciężko mi ocenić, mięsień na pewno puchł na jakiś czas, znacznie lepsza pompa itd. Pozostaje kwestia tego, czy to było legit ACE i Foli, może tak, może nie. Szanse na to są małe jak wspomniał Micz. W każdym razie nie warto się tym bawić, szczególnie takim kosztem $$
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
seru2000
czyli te g6 5mg , rozpuszcze np w 5ml i walić po 3-4x dzienne po 100mcg czy wiecej?? z 5mg wyjdzie 50 strzałów po 100mcg, dobrze mowie?

Zmieniony przez - seru2000 w dniu 2013-12-18 19:26:05


mozesz sobie rozpuscic nawet w litrze jak chcesz, naprawde przemysl sobie co robisz i o co pytasz, bo to jest matematyka na poziomie klas 1-3 szkoly podstawowej, nie chce nikogo urazic, no ale sa pewne granice...
Co do dawkowania 300-500mcg to tak standardowo

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
pudzian, jaka dawka ipamorelin leciała? co możesz o tym napisać?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 111 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4431
miczelx , przeciez napisałem ile dawek a nei w ilu ml a pytam tylko dla potwierdzenia i nic wiecej , nie pytam się ile 5mg ma mcg bo wiadomo ze 5000 mcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
seru2000, dodaj od razu CJC, bo bez tego to raczej nie ma co ruszać GHRP

Karpik, ja dawałem na noc 200-300mcg.. w odróżnieniu od GHRP6, ipamorelin nie ma "limitu" wyrzutu GH.. tzn im więcej wbijesz, tym wyrzut będzie większy (ale chyba nie ma co oczekiwać cudów, że będzie na poziomie 20iu od razu )
CO do efektów, to lepiej mi się na tym spało, przez pierwsze kilka szotów łapy drętwiały w nocy jak przy GH, stąd zakładam, że ten wyrzut faktycznie był większy. W USA ładują nawet po 1000mcg (boom dosing)
Ładowałem na noc, bo nie powoduje tego uczucia głodu co GHRP6.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
seru2000
miczelx , przeciez napisałem ile dawek a nei w ilu ml a pytam tylko dla potwierdzenia i nic wiecej , nie pytam się ile 5mg ma mcg bo wiadomo ze 5000 mcg


Ok, moze mnie ponioslo
a moze nie...
luz

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Karp, gdzies chyba czytalem ze porownanie ghrp6/2/ Ipa, wlasnie Ipa wypadala najkorzystniej, potem 2ka i ostatnia byla 6, chodzilo o kortyzol i prolaktyne, sproboje to poszukac ten art.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja na mostku?Czy warto?

Następny temat

cykl do sprawdzenia

WHEY premium