SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Folistatyna - rewolucja?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 511 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15392
Panowie, będzie dość kontrowersyjnie. W obecnym wydaniu MD pojawił się artykuł Łukasza Kaźmierczaka. Był on na tyle ciekawy, że aż się zdziwiłem. Poruszył temat prawdpodobnie folstaxan, który działa jako inhibitor miostatyny, który ma być rewolucją na rynku. Od kilku lat mówi się o dopingu genetycznym i właśnie mamy z tym doczynienia. Najciekawsze w tym wszystkim jest moim zdaniem dość dziwna ocena tej substancji przez autora. A dokładnie Pan Kaźmierczak opisuje środek jako złoty, niezrównany, najlepszy. Nie opisuje tego dosłownie, jednak o takie wrażenie nie trudno.

Pozwole sobie zacytować:
"środek 10 razy bardziej anaboliczny niż IGF-1 i sto razy silniejszy niż PGF2! Spala tkankę tłuszczową jak DNP, ale bez niebezpiecznych skutków ubocznych! Przyrost mięśni jak przy użyciu IGF-1. Wspomaga utratę wody jak Furosemid. Przyrost miejscowy jak na Syntholu. Rzeźbi w dwa tygodnie jak Winstrol, Stanazolol i Clenbuterol miesiącami. Wszystko w rekordowym tempie. Przemieniasz swoją sylwetkę na własnych oczach i za niewysoką cenę. Działa również na ginekomastię - obserwujesz jak zanika ona bezpowrotnie. Już pojedyncza dawka redukuje gino o 50%, dzięki czemu możesz zaoszczędzić tysiące na kosztach operacji medycznych. Nie ma potrzeby przyjmowania w nieskończoność środków antyaromatyzujących"

Dalsze informacje mają być w kolejnym numerze, czekam z niecierpliwością. Ale jak tylko to przeczytałem to pomyślałem: muszę to mieć!

Teraz nieco merytorycznie: kto z Was ma na ten temat jakieś informacje lub co lepsza doświadczenie? Jak wygląda sprawa z dostępnością? Który UG zrobił lub robi to jako pierwszy? Na samym polskim necie jet zaledwie kilka artykułów na ten temat (polecam jeden sprzed kilku lat w MD, dostępny na ichniej stronie), reszta to jakieś strzępki informacji. Jako że jestem anglistą to przeszukałem angielskie i amerykańskie fora. Jest dam zdecydowanie więcej opisanych faktów odnośnie tego inhibitora miostatyny. Ogólnie mówiąc, spora część tamtejszych forumowiczów jest wyraźnie podniecona i wniebowzięta. Staram się podejść do sprawy nieco z dystansem tym bardziej że nawet tam temat raczkuje.

Reasumując.... nie będę p...ił, ja również jestem podniecony tym wynalazkiem. Wszyscy chcieli mieć coś takiego, testowano to jedynie na amerykańskim bydle z wielkim sukcesem. Dziś okazuje się, że jest lub lada moment będzie dostępne również dla nas.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7503
Łukasz Kazmierczak w MD pisał , że "O tym , czy daje zamierzone, wysoko androgenne efekty będzie można się przekonac w sezonie wiosennym, kiedy na scenach kulturystycznych pojawią się pierwsi zawodnicy stosujący podobne wspomaganie.Ważne , aby regularnie kontrolowac ciśnienie krwi, nie stosowac towaru z jakąkolwiek formą insuluny i pamiętac , że środek jest podatny na wstrząsy , cojest istotne przy transporcie".
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jest dostępne, już dzisiaj na ten temat była rozmowa. Zajrzyj do tematu bloker miostatyny. Wlasnie zapomniałem dzisiaj MD kupić, dzięki! ;]
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261572
Za kazdym razem kiedy wchodzily jakies nowe substancje to bylo wielkie podniecenie i slepa fascynacja a pozniej osatecznie okazywalo sie ze to praktycznie nie wiele rozni sie od ssrodkow ktore uzywane sa od zawsze np ostarine i wiele innych

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
dokladnie jak gibon, pisalem o tym w drugim temacie, ludzi co testuja to narazie wychodzi ze to nic takiego wielkiego..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 511 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15392
czyli Pan Kaźmierczak to mitoman?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
opisane niczym kamien filozoficzny kulturystki

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261572
Nikt nie napisal ze mitoman. Nie nadinterpretuj... Poprostu zawsze w nowosciach pokladane sa nadzieje a zycie wszystko weryfikuje. Budowanie miesni to jest proces dlugotrwaly

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
dokladnie j/w sport dla cierpliwych, no chyba ze ktos lubi typowa mokra mase 10kg na miesiac gdzie po redukcji wyjdzie na to samo

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29305
reklama.... jak miało by być tak jak opisują to po jednym cyklu kreatynowym albo po wiadrze gainera bylibyśmy gigantami :) wystarczy wejśc na allegro i poczytac opisy odrzywek

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 511 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15392
Nie nadinterpretuje, pytanie było by zachęcić do rozmowy. Żaden zdrowomyślący kark nie myśli, że się da zbudować 8-10kg czystej masy w miesiąc. Tu chodzi o to, że można budować prawie bez końca, dużo łatwiej i szybciej. Mi akurat na ektremalnym i stałym przyroście nie zależy. Za to jakość i szybkość działania jest porażająca. Co ważniejsze, jak niektórzy już zdołali zauważyć szczególnie na zagranicznych forach, nie da się zrobic strzała i za kilka miesięcy stanąć na podium. Katalizatorem jest środek, zapalnikiem jest dieta z treningiem plus olbrzymia wiedza. Zatem płytkie przewidywania, że w przyszłości będą same przerośnięte pajace kujące się folistatną to bzdura. W kilku relacjach chłopaki biorący folistatynę opisywali niesamowite efekty. Byli to goście po grubych cyklach, a mimo tego odnotowali bardzo wyraźne działanie. Poruszyli całe forum owym cyklem. Nikt oczywiście nie wie czy to było sponsorowane, ale wrażenie zostało.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
1mg prawdziwej foliastyny to okolo 3000$

DreamChaser

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstol + [Co do tego pany polecacie?]

Następny temat

3 cykl na ph

WHEY premium