SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia stosowane w treningu wyciskania

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8985
siemka,,nie wiecie może gdzie odbywają się jakieś zawody w Wyciskaniu ???
Jestem z województwa Łódzkiego.....
Czy na jakichkolwiek zawodach można mostkować ???
Jeśli wiecie coś na ten temat to napiszcie gdzie się odbywają zawody i na jakich warunkach....
Z góry wielkie dzięki ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4337
Pako-16
Spróbuj dzial Aktualnosci - sporty silowe https://www.sfd.pl/forum_142/
Co do "mostkowania" - poszukaj sobie co-nie-co o technice wyciskania oraz sedziowaniu i bledach powodujacych niezaliczanie boju. To bodajze na stronie IPF.
Ale jak sie wyraznie o to zapytasz to z pewnoscia ktos Ci podesle angielska wersje regulaminu/przepisów.

Pozdrawiam,

Bronek Włodarczyk
Trener Podnoszenia Ciężarów, Trener Kulturystyki
"Squats are better than Supplements" - Przysiady sa lepsze niz suplementy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8985
Dzięki !!!!!!!!!!!
Jak się wręcza sogi,,bo nigdy jeszcze tego nie robiłem ??????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4337
ja tez nie! hahaha.....

3m sie mocno,

Bronek Włodarczyk
Trener Podnoszenia Ciężarów, Trener Kulturystyki
"Squats are better than Supplements" - Przysiady sa lepsze niz suplementy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 102
siemka mam do was pytanko jakis ciekawy plan dla mnie zaczelem powoli robic trojbuj siłowy mam 17lat 174cm wzrostu 82kg i tak 100kg przysiad 170kg martwy i 120kg klatka

tylko ćwiczenia i dobre odrzywki zrobią z ciebie kulturyste

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2342
Na poczatek polecam zmienić xywe obciachowcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 452
czy na zawodach pomagaja zawodnikowi sciagnac sztange ze stojakow w wyciskaniu lezac bo ja u siebie na silce trenuje pod katem zwiekszenia sily i kiedy cwiczylem ostatnio zrobilem zamierzona ilosc ruchow , potem zwiekszylem obciazenie kolega lekko mi pomog dygnąć ze stojakow i wyszlo ze z wiekszym ciezarem bylo latwiej i stad moje pytanie czy tak mozna a jezeli tak to czy warto na treningach ta pomoc brac, a jezeli nie to moze ktos wie jakiej dlugosci najlepiej mogly miec stojaki do wyprostowanych rak moze jest jakos proporcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4337
na zawodach podaje sie sztange... chyba ze sobie tego NIE zyczysz... ale wiekszosc ludzi lubi jak sie im ja podaje.... nalezy to jednak zrobic umiejetnie: albo dwuch dobrze zgranych asekurujacych po obu stronach/koncach sztangi... albo jeden MOCNY/DOSWIADCZONY gosc który poda ta sztange trzymajac ja NACHWYTEM i podajac DOKLADNIE w punkt z którego rozpoczynasz ruch wyciskania.

Odnosnie stojaków: wysokosc powinna byc tak ustawiona (tak wlasnie, dobre lawki powinny byc regulowane!!!) abys mógl ZSUNAC gryf sztangi ze stojaków a nie wyciskac z nich. Znaczy to ze nieznaczne docisniecie sztangi powinno byc wystarczace do zsuniecia sztangi powyzej haków stojaków. UNIKAJ ruchu wyciskania!! Oszczedz ta energie na ruch wlasciwego wyciskania a nie sciagania!!!

Upewnij sie jednak ze jestes w stanie odlozyc sztange po ukonczonej serii w momencie jak juz opadles z sil... nie ustaw tego zbyt wysoko!

Chyba najwazniejsze - dobrze miec dobrego asekurujacego który bedzie obserwowal Twoje zmagania gdy zaczynasz podchodzic do ciezarów powyzej 85% CM

Pozdrawiam,

Zmieniony przez - FairDo w dniu 2005-07-14 11:08:42

Bronek Włodarczyk
Trener Podnoszenia Ciężarów, Trener Kulturystyki
"Squats are better than Supplements" - Przysiady sa lepsze niz suplementy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 158
PROSZE POMÓŻCIE MI. jestem po ostrym przeziębieniu i grypie żołądkowej. dopiero w tym tygodniu zaczynam wracać do wyniku sprzed choroby a mianowicie 125kg. 22marca mam zawody szkolne i chciałbym wycisnąć jak najwięcej. Powiedzcie mi jakie ćwiczenia najlepiej wykonywać. Dodam jeszcze że mam dobre geny i siła idzie mi dosyć szybko. Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 509
pytanko czy 2 razy w tgodni trening na klatke to nie za dużo, normalnie ćwicze 3 razy w tygodniu.
Robie 3 serie po 4-8 powtórzeń, trzy ćwiczenia na klatkę wyciskanie leżąc, rozpiętki i wyciskanie głowa w dół a w drógim dniu wyciskanie leżąć, linki, i wyciskanie skos głowa w góre
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy ! Chcę na zawody :(

Następny temat

Arnold Classic's 2003 !!!

WHEY premium