SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia siłowe czy dalej redukcja?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 88
Witam, przez ostatnie 8 miesięcy zgubiłem ~30kg, jednak do prawidłowej wagi (wg BMI) brakuje mi 5 kg. Z racji powrotu na studia nie mam już możliwości biegać rano (brak miejsca) oraz czasu i pieniędzy żeby chodzić na siłownie.
Moje wymiary:
wzrost - 180cm
waga - 85kg
obwód w pasie (na wysokości pępka) - 98 cm
Aktualnie robię pompki ale raczej tak dla siebie bo zawsze byłem w tym słaby. Do tego przymierzam się do zakupienia hantli. Czy uważacie, że ćwiczenie w domu + dieta ( nie tak rygorystyczna jak kiedyś ) wystarczy aby zrzucić te 5kg? Jeśli tak to czy jesteście w stanie zaproponować jakieś ćwiczenia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Ćwiczenia siłowe świetnie sprawdzają się na redukcji - wykorzystują dużą ilość kcal, następnie Post-Exercise Effect angażuje kolejne kcal.

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136835
tabata plus treningi metaboliczne, np z tych stronek wykombinuj coś, co dasz radę wykonać w domu:
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568 - siła pod kątem sw, kondycja i crossfity
https://www.sfd.pl/-t564376.html

No i na forum mamy cały osobny dział poświęcony Crossfitom, przejrzyj

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2012-10-17 15:04:06

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2012-10-17 15:53:20

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
ogolnie kazda aktywnosc fizyczna. nie patrz na BMI ten wskaźnik nie jest miarodajny

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 904
Obecnie tez zabiegany ale ze dalej redukuje, to poprostu ograniczam ile jem i jestem ciagle na deficycie. Generalnie od jutra ruszam z HIIT - 10 minut wystarczy na poczatek, wazne zeby na maxa - polecam, nie trzeba biegac 40 minut, czasu nie ma to rob HIIT co drugi dzien
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zamiast A2 i K2?

Następny temat

Trening na masę

WHEY premium