SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia pomoc.Ważne

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269
Witam mam 18 lat ważę 105kg mam 187cm na siłownię chodzę od 6 miesięcy 3 razy w tygodniu: wt,czw,sob.(trening nA MASĘ)Wykonuję następujące ćwiczenia:
A.Klatka-wiciskanie sztangi na ławce prostej 4x10
Rozpiętki 4x10
Biceps-Młotki 4x10
Modlitewnik 4x10
plecy-drążek do karku 4x10
wiosłowanie 4x10
przedramię-uginanie nadgarstka 4x10

B.Barki-Wyciskanie sztangielek na ławce 4x10
oswodzenie 4x10
Triceps-popmki 4x10
francuskie 4x10
Dwugłowy-Uginanie podudzi leżąc 4x10
Czworogłowy-Przysiady 4x10
Wyprosty 4x10
Brzuch-brzuszki 4x10
unoszenie nóg do klatki 4x10

Problem polega na tym iż przez 3 miesiące było widać efekt,a ostatnio nic nie widzę/żadnych efektów.(Mam białko nocne,BCAA i Carbo)
Proszę o pomoc

P.S mogłę zrobić błąd w nazwach ćwiczeń gdyż rozpiskę dostałem od kolegi kulturysty.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Wydaje mi się, że powinieneś przenieść pytanie do działu "Trening dla początkujących"

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269
Ok.Ale prosił bym o jakąś poradę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
3 miesiące na tym samym treningu, czas zmienić plan.

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269
Aha a jest możliwość rozpisania nowego prze kogoś doświadczonego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Jest taka możliwość, ale musisz poczekać, aż ktoś zajrzy tutaj z bardziej doświadczonych niż ja.

Jeśli zawzięcie jest, to efekty są, a technikę można poprawić tak jak w rapie flow.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana / Zamiana Cwiczen

Następny temat

Pomoc kogoś z doświadczeniem sie przyda : )

WHEY premium