SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia Tai Chi (Podstawy) - cz. 1

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 555
No i gdzie te "cegły"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Ja też jestem ciekawa tych cegieł(bom ja przyszła pani inżynier jest), i świeczek jestem ciekawa,nawet obrotowych pompek jestem ciekawa.
Heh ale ciekawska jestem

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5712
No to i ja tez sie na nie rzuce ;) 2 klasa Technikum Budownlanego no to cegla sie przyda, a nawet kilka bo teraz wiazania murow ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Nie bede owijał w bawełnę. Narazie korzystam z internetu na Symbianie w telefonie. Mam problemy z internetem w domu, a nie mogę skorzystać gdzie idzies, bo chwilowo jestem uziemiony w domu z powodów osobistych. Wystawie artykuł jak to będzie tylko możliwe. Pozdrawiam

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
https://www.sfd.pl/Ćwiczenia_Tai_Chi_Zaawansowani_-_cz._2-t481678.html
Część 2.
Sorry za opóźnienie... Pozdro

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Zaczynał ktoś przygodę z Tai Chi z tym artykułem?

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Wiesz... Nie chcę Cię pogrążać we frustracji, ale z tym artykułem po prostu nie da się zacząć przygody z prawdziwym Tai Chi Chuan... To tak jakby napisać artykuł (długi nawet) o robieniu pompek na seiken i pytać, kto zaczął po nim przygodę z karate...

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841

Zresztą chłopie, nie wiem do czego dążysz. Nie brałeś udziału w dyskusji i z jakimiś tekstami wyskakujesz. Zmien taktykę

Zmieniony przez - donJAZYResko w dniu 2009-04-20 10:48:20

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu na siłownię

Następny temat

Plan Tygodnia!!!

WHEY premium