SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>>> szkolenie STREET FIGHTER <<<

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
ja juz sie nie wypowiadam NO KOMENT!!!
POZDRAWIAM @LL
ps:auć qwa ugryzlem sie w jezyk (ciekawe czy w tej sekcie jednym z cwiczen jest grupen seks??hmmmm moze bym sie tam zapisal??nie lepiej nie !! po co mam ludzi zabijac jednym ciosem ?? wole troszke powalczyc)

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 187 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 448
nigdy niemusisz kogos zabijac jednym ciosem zawsze mozesz sie powalczyc, ale masz swiadomosc ze zawsze mozesz. A ty sie walcz i dostawaj po buziczce jak ci to mile jest, twoja sprawa jedni wola na ulicy szybko sie obronic i niedostac drugi sie napaczy na filmy i na ulicy sie oklada po twarzyczkach zeby byl szpas no i spoko. A co do tego grupen sex to niewiem co to ma do SW. Uciebie sie cwiczy grupen sex? bo ja jeszcze nieslyszalem zeby to byla jakas technika w SW

Interesujesz sie sztukami walki lub walką i masz na ten temat praktyczna wiedze?? WIesz jak skutecznie obronić się na ulicy. Może chcesz wykorzystać tą wiedze i udzielając cenych rad wskazać ją innym aby nigdy niezostali ofiarami napadu.Sprawdz to http://www.zlotemysli.pl/?id_c=1140 i zarabiaj na swojej wiedzy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
Mirek_74 proponuję ci zarzucić na jakiś czas treningi ( o ile coś trenujesz ) i poświęcić nieco więcej czasu na nauczenie się rozumienia czyichś wypowiedzi; sądzę, że nawet częściej będzie ci to w życiu potrzebne niż nawalanka...
Vietkong: "... Styl ten jest dostosowany do wygrywania w kazdej sytuacji, innaczej system jest taki ze zawsze wygrasz..." &#8211; gadasz jak po dobrym praniu mózgu. Słyszałem już różne "światowe" teorie na temat "wyższości mojego kung-fu nad twoim kung-fu", ale przynajmniej czasami były one podparte jakimiś konkretnymi dowodami/ faktami, a tu tylko lanie wody...

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
"TRENINGI ODBYWAJĄ SIĘ W KAŻDY PONIEDZIAŁEK I PIĄTEK O GODZINIE 17:00"- a więc szkolenie tych "zabujców nocy" odbywa się dwa razy w tygodniu


_SFD JUJITSU TEAM_
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
ja tez nie slyszalem ale jak w kazdej pozadnej sekcie musi cos takiego byc!!(tak slyszalem)
nie musze zabijac jednym ciosem nieraz jak dobrze wejdzie wystarczy prawy prosty zeby unieszkodliwic zabijanie zostawiam fachowcom!!!
aha moze do was na trening wpadlby program "usterka"z tvnu i nakrecil fachowcow w akcji??
pozdrawiam @ll
ps:"walczy czlowiek a nie styl"

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24


Dziura2-masz własne zdanie to dobrze, ale widze ze mnie wogule nie rozumiesz. Widzisz tego kto to powiedział, więc jak chcesz to się z nim sprzeczaj(chodzi mi o ukwiecone drzewo).Niestety najczęściej tak się zdarza że ludzie podobnie myślący do ciebie są jak ślepiec trzymajacy słonia za ogon twierdząc że słoń jwst podobny do kawałka sznurka. Jesteś tego w 100% pewien bo go przeciesz trzymasz za ogon który zeczywiście jest podobny do kawałka sznurka, lecz prawda jest zupełnie inna, ty jej poprostu nie zauważasz i z takim tokiem rozumowania nigdy prawdopodobie jej nie odnajdziesz.A jeśli chodzi o moją naukę to jesli niemiał bym wiedzy na ten temat to wogule bym się o tym nie wypowiadał.


Mirek

Mirek
,?KIEDY TO, CO NIE POJĘTE STANIE SIĘ JASNE, WTEDY UCZEŃ MOŻE NAZWAĆ SIĘ MISTRZEM"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
skąd wiesz, że ty nie trzymasz słonia za coś innego


_SFD JUJITSU TEAM_
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
i myślisz że to trąba



_SFD JUJITSU TEAM_

Zmieniony przez - natolin w dniu 2003-10-28 18:05:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co za typ mowic mu, ze zle zrozumial posta to ten zaczyna o sloniach i sznurkach gadac. Wole nie wiedziec co sie stanie jak ktos mu powie, ze racji nie ma

Mess with the best die like the rest :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 685 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8020
fajny ten styl gdzie sie zabija! slyszalem o tym- moj kumpel to trenowal i kiedys jak nas zaatakowalo 10 gosci na ulicy to on ich wszystkich zniszczyl(kazdego 1 ciosem) 3 zginelo, 2 zostalo ranncyh a reszta jakos sobie radzi w szpitalu. kumpel twierdzi ze gdyby chcial to moglby ich wszystkich zabic ale nie chcial! policjaa zamiast go aresztowac dala mu ultimatum!- albo bedzie pracowal dla wojska albo idzie do pierdla. teraz sluzy w jakims super oddziale gdzie jest 10 takich jak on! utrzymanie oddzialu nie kosztuje duzo bo oni zabijaja bez broni czasem nawet bez walki.
ostatnio jak w iraku powstala silna opozycja ktora planowala atak na usa to ich tam wyslali( w tajemnicy) i oni unieszkodliwili przeciwnikow! bylo ich ok. 120 z bronia kazdy.!!! kumpel ma niestety w umowie ze nie moze walczyc w zadncyh turniejach bo to jest tajne bardzo. jakbys mnie kiedys spotkal na ulicy vietkong czy tam vietnam to nie zabijaj pleas- ja wieze w twoja historie !!!!!! a tak wogole to ile masz lat? powiedz mamie zeby Ci normalne jakies ksiazki czytala a nie... takie a tak wogole to na sparingah cvhyba sie nie zabijacie co?!

zawsze mialem duzego bica choc
robilem pompki! mentos

zawsze mialem duzego bica choc
robilem pompki! mentos

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprezynka - Jak to poprawnei wykonac?

Następny temat

Cos porobiłbym w domu!

WHEY premium