SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>>> szkolenie STREET FIGHTER <<<

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1574
Proponuje chwyć za klawiature i zagraj w street fight alpha coś tam na pewno będziesz mistrzem walk ulicznych

Jeśli ktoś cie nie szanuje za to kim jesteś to niech sie ciebie boi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 196
ja sie sklaniam ku kick boxingu albo ku Tajskiemu, tylko doradzcie mi co wybrac

feel the power of horsepower

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
polecam jak zawsze boks na poczatek !!!
jesli masz mozliwosc to udezaj na thaia !!
a jesli masz troche czasu i chcesz byc naprawde wszechstronny to dozuc do tego cos chwytanego np:bjj, judo i bedzie to to oczym piszesz!!!
aha ale jak masz slaba psyche to chociaz bedziesz mial czarny pas to na ulicy zbierzesz srogi w******l!!!
realna walka to twarda psychika przede wszystkim!!!!!!!!

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2887
Ja zdecydowanie polecam tajski bo to jest najlepsza stojka, tylko problem w polsce jest taki ze malo od tego dobrych specjalistow znajacych sie na rzeczy inaczej ma sie sprawa z boksem i kickiem. Sam przejdz sie zweryfikuj u podejmij decyzje... Kurde czytam o tym bjj jakie ono nie jest skuteczne, sam zaczalem cwiczyc podoba mi sie, ale trudno mi sobie wyobrazic jak z samym bjj ide na ulice, jak ******lniesz kregoslupem o chodnik to podrecznik z ciosami bruca lee Ci nie pomoze.. Gino zapusc wlosy:)heheh

DJ SPIN THAT SHIT!!!

Czasem trzeba ustąpić żeby wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
zapuszczam :) slowo!
pozdrawiam@ll

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BJJ i inne parterki to na ulice wedlgum nie sie nie nadaja(chyba ze jest walka 1vs1) bo jak zejdziesz z jednym gosciem to nastepni moge cie skopac ostro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co wy myslicie w ogóle???Że jak na ulicy sprowadzicie kogoś do parteru to będziecie się z nim kulać
przez 30 min tak jak na treningu a inni będą stali nad tobą i cie n/a/p/i/e/r/d/a/l/a/c/ z buta????
PARTER->SZYBKA BALASZKA->ZłAMANA RĘKA i następny No ale to jednak wymaga też szybkości i zwinności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
A to wszystko, rozumiem, w ułamku sekundy...

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no może z deczka przesadziłem ale wszyscy sądzą że parter na ulicy prezentuje się tak że przetaczasz się z kolesiem bez końca.
Z resztą gdy masz się napiprzać z 20 typa to i tak nie ma się co łudzic że ich wszystkich połamiesz....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4412 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
tak w ogóle, to trzeba rozróznić parter od grapplingu...

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprezynka - Jak to poprawnei wykonac?

Następny temat

Cos porobiłbym w domu!

WHEY premium