SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>>> Ćwiczący wg nie-ćwiczących...<<<

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
śmiech na sali

że tak powiem ustawcie się w rząd i spier.....cie stąd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1377
"baby komplementy mówiły " -LOL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 597 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5764
ogolnie to denerwuje mnie to jak ide po szkole i kazdy "siema KOKSIE" ;/ to slowo KOKS ;/ przeciez nie biore ani zadnych koksow ani nawet puszki legalnych supli np. kreatyny... poza tym jestem szczuply i nie wygladam na wielkiego koksa... z panienkami jest wporzo ;) mowia ze fajnie to wyglada ale bez przesady :) pozdrawiam wszystkich cwiczacych nie "koksow" ;D

liczy sie wytrwalosc i walka z samym soba...
bo to co Cie nie zabije to cie wzmocni ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1735 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19825
U mnie w szkole słowo koks jest spostrzegane jako ironia

" Jeden miłości chce drugi ma puste serce ..
Jeden nic nie chce mieć,a drugi chce mieć więcej "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 456
panowie piszecie tu ze wszyscy wam schodza z drogi i wogole.. wg mnie ci ktorzy cwicza 12mcy i wypowiadaja sie w ten sposob tylko poprostu tak sobie pisza.. wiem ile jest sie w stanie w rok zrobic i chyba ze na dobrych anabolikach jestescie takimi preznymi pakerami ;) a ze ludzie kturzy warza po 130 i wiecej i mowi sie na nich ze sa tepi to prawda...... ludzie biora koks i swiat sie dla nich nie liczy :) byle cm w lapie.. i dlatego pojecia o zyciu nie maja..
Pozdroo pakerzy

JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Dawid90 - nie możesz uogólniać jest wielu "dużych facetów" którzy mają skończone Uniwerki i Szkoły Wyższe i znają sie nie tylko na życiu ale na wielu jego dziedzinach bardzo szczegółówo...

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 420 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4680
u mnie w szkole jest mało cwiczących a więcej napinających.Każdy by chciał mieć mięśnie ale nikomu sie dupy ruszyć niechce. Jeszcze więcej jest takich którzy wyglądaja jak kościotrupy i sie głupio śmieją "ty i siłka hahah" albo "jak ty wyglądasz jak chuchro" no przecież po to ćwicze żeby tak nie wyglądać pzdr dla wszystkich którzy cwićzą

"Do okoła same śmiecie d***** ch**e..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15568
Na mnie też mawiają: Siema koks, jak mnie widza choć nie jestem jakiś straszliwie napakowany, ale generalnie idzie do tego przyzwyczaić i nie przeszkadza to tak bardzo jak zdziwienie: ZNOWU JESZ!!? Jest to iście wk******ce

A na ulicy odsuwają się ode mnie tylko chuderlawi, poza tym przechodnie nie zwracają na mnie uwagi. Za to jak jestem obcięty na krótko i np. na przystanku siedzi sobie jakaś babcia to zawsze trzyma torebkę obiema rękami i unika kontaktu wzrokowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 420 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4680
jakaś babcia to zawsze trzyma torebkę obiema rękami i unika kontaktu wzrokowego rozwalił mnie ten tekst unika kontaktu wzrokowego

"Do okoła same śmiecie d***** ch**e..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Mnie ta babcia też rozwaliła ... hehe
A najbardziej mnie dziwi że ci co nie ćwicza albo sa tacy "patykowaci" to najwiecej mówią jacy to ci pakerzy tepi i ile to oni koksu musza zjeść - jak słysze coś takiego to aż mnie ręka świerzbi(chociaz na takich to szkoda ręki).
Chwała tym którzy obrali sobie cele i do nich dążą:D

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koszulki

Następny temat

Pytanie

WHEY premium