SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>>> Ćwiczący wg nie-ćwiczących...<<<

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
no nie wiem czy trzeba ważyć 90 kg żeby było widać że ćwiczysz
poza tym wysportowana sylwetka to nie tylko sylwetka kulturysty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Bennyhill chodzi o to że jak założysz na siebie bluze to jak masz gites rzeźbę to jej nie będzie widać ale jak ważysz przy 170cm 95 kg dobrej masy 125 w klacie to będzie to widać

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
tak samo jak nie masz nic tylko jesteś gruby to włozysz na siebie 4 bluzy i tez wyglada jakbyś miał duże łapy i w ogógle-takei ziomki u mnie w szkole w zeszłym roku chidzili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
a to wystarczy go z bara sciągnąć i wtedy wiesz czy jest gruby czy ćwiczy jak jest gróby to się od ciebie odbije jak ćwiczy to zależy zresztą bebzon też się powiększy pod wpływem tych bluz

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
ja to zauważam że bebech tez rośnie ale dla niektórych "dzieciaków" jest teraz tak że jak ktoś jest gruby to ma siłe i umie sie lać
ja tam ich z bara nie będe ściągał niech sobie myślą że są kozaki w końcu na kogoś trafią kto sie nie przestraszy mimo że będzie od nich "mniejszy" i wtedy będą mieli większą niespodzianke niż wtedy gdybym ja ich ustawił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 534 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21971
moje zdanie jest takie, jeżeli chłopak widzi bardziej napakowanego gościa od siebie to w 99% chce również być taki, często pojawia się zazdrość i zawiść i to jest wkurzajace

co do dziewczyn, to różnie na to patrzą, ale w większości im sie to podoba i sikają w gacie, jak widzą koksika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16525
Głównym atutem ćwiczącego są barki tzn szerokie fajnie wyglądają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
hmm dobre jak niektorym tu widze przy 35 w lapie ludzie z drogi schodzą

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
ja czasami schodze z drogi starym menelom bo jak taki na mnie wpadnie narąbany to mnie jeszcze obzyga
a taki menel ma może 28 w łapie?

Zmieniony przez - Benny Hill w dniu 2008-01-05 19:29:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Kto ma kulture osobista to nie gada o takim czyms ... :D:D

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koszulki

Następny temat

Pytanie

WHEY premium