SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>>> Ćwiczący wg nie-ćwiczących...<<<

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47481
ale co wy k********* p.i.e.r.d.o.l.i.c.ie !!?? Ja tyram juz 4 lata i nie mam zamaiaru brac tego syfu...na h.u.j mi on jest potrzebny zeby miec wiecej miecha i siły ??!! No fakt przydało by sie ale sa odzywki i trzeba byc cierpliwym ale kto jest cierpliwy w tych czasach ???!! Wiekszosc tylko by brało te mietki,omki aby rosły i rosły...I h.u.j z tego ze jest tzw. odblok ,ktore niby zmniejsza jakies tam skutki uboczne! Kazdy gada ze bez takiej syswletki to napewno nie dojdziesz bez koksa-gowno prawda!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1683 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20904
Barnaba, Mcgriff dajecie rade. Dawno sie tak nieusmialem

... Top Mass TEAM :) ...
,, Jak Boli To Rośnie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
dziewczyny lubia macac mnie po klacie, chlopacy w klasie mowia ze maly jestem, szef silowi mowi ze mam rece prawie jak Tarzan

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2006-04-04 16:04:51

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Rozumiem ludzi ktorzy chca cos osiagnoc w kulturystyce czy w sportach silowych i biora sie za koks(przynajmniej maja w planach jakas kariere sportowa i decyduja sie na jedno:byc najwiekszym i najsilniejszym).Ale ni*****a nie rozumiem zwyklych mlotkow ktorzy biora koks by byc najwiekszym w miescie czy na osiedlu.To jest dla mnie idiotyzm

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 577
no ja mam nawet takich kolegow,ktorzy chodza na silownie czasem i jak zobaczyli,ze kupilem bialko to bylo oczywiscie:

"oooooooo koksy bierze ********"

moze by jakas akcja z ulotkami informacyjnymi dla spoleczenstwa chlopaki,co? a w nich info - co to koks/koksiarz, co to odzywka/suplement/kulturysta/czlowiek na silowni hehe:)

a tak na dobra sprawe to sciagniecie ich w jakis sposob na SFD mogloby wyprostowac chociaz niektorym te pokrecone umysly:)

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
Pokarz mi jakiegokolwiek zawodnika nawet z pucharu polski który nic nie brał a ma miejsce na pudle;> i wierz mi że nie znajdziesz.Owszem na dzisiejszych suplach można mieć całkiem faje i duże ciało, ale większość wie jak jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 577
mcgriff:oczywiscie masz racje,no ale glowny watek tematu jest chyba taki jak "zwykli" ludzie postrzegaja cwiczacych..no i wlasnie m.in. o to,ze dla wielu kazdy,bez wyjatku, kto sobie na silownie chodzi to koksiarz itd,ze ludzie myla odzywki z koksami i takie podobne kwestie,prawda?:)

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
Masz racje .Ale popatrzcie nawet na lekarzy, większośc z nich nie odróżni testosteronu od testosterolu, albo jak widzi ktoś napis anabolic na odżywce to od razu saa, nie wspominając o niezwykłych wynalazkach w dużych pakach po 5 kg typu gainer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 577
:) dokladnie,ale i tak kazdy wie swoje hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
A mi wszyscy mowia ze nie wygladam na koksa, a biore sterydy. O co chodzi?

Push The Limits!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koszulki

Następny temat

Pytanie

WHEY premium