SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[spam] Laski, wóda, dużo słegu, to nir dla mnie, robię redu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104287

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no kurde...

nie trening, a "trening"

Ja, maks i iness


Mysle ze rozumiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
a... hahahaha
Nie, Maks się obraził, z pewnością nie chce mnie widzieć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to przyjdziesz do mnie... problem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
zranił mnie, źle potraktował, wykorzystał... zagrał na moich emocjach i udaje pokrzywdzonego, cóż za paradoks... czaisz to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
właśnie k***a nie bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16437
Sorki, nie było mnie.
Obejrzyj Wielki Gatsby/Birdman
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja nie wiem co zaproponowac ;/ zadko oglądam filmy ;/

Ide skazanego ogarnąc, zebym tylko nocy nie zarwał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16437
Obejrzyj Wielki Gatsby, Kozak :D
Wy nie macie z kim się umawiać na seks hahhaaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
btw. grałam przedwczoraj w amnesie : mroczny obłęd
po jakichś 10minutach gry, trzeba było się wydostać z pomieszczenia, a zadanie nie było określone, tak więc szukam wyjścia, ale drzwi którymi przyszłam okazały się być zamknięte (na dobre).
Zobaczyłam że jest dziura w suficie i pomyślałam, że można byłoby jakoś się wspiąć i wyjść na kolejne piętro. Jako, że dało się przenosić pudełka, krzesła i inne przedmioty to je sobie naznosiłam i ułożyłam piramidkę, aby wspiąć się do góry, i co?! i 30minut układania tych paczuszek poszło na marne bo pomimo tego, że dało się po nich wspiąć do góry to niemożliwym było wejście na kolejny poziom (paradoks..) - w końcu zdenerwowałam się i sprawdziłam na youtube co należy zrobić (na jakimś lets playu) - okazało się, że wystarczy pociągnąć za czarną wajchę, znajdującą się z najciemniejszym miejscu na czarnej ścianie... minuta roboty i można było iść dalej (tak bardzo było szkoda mi krzesiwa, żeby sobie światełko zapalić)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a kto tu o seksie mówi?

Wiktor... widze ci trzeba wszystko w prost mówić...


Idziemy sie naj**ać

Nie bedzie z ciebie grypserów
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan dla 14 latka

Następny temat

Dawkowanie kreatyny

WHEY premium