SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[masa] do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1758

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

16,5

Waga

+-78

Wzrost

183,3

Cel treningowy

czysta i harmonijna masa +najmniejsza strata wytrzymałości (ale jak będę wyglądał jak Arnold, to mogę nawet z wytrzymałości zrezygnować)

Staż treningowy na siłowni

1,5mca/rok temu ; miesiąc FBW w domu z wolnymi ciężarami w tym roku i tydzień na siłowni podanym niżej planem

Uprawiane inne sporty

rower, pływanie, bieganie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full sprzęt siłownia, często oblegana przez rzesze odchudzających się na wiosnę

Dieta

luźne zdrowe odżywianie stylizowane na kulturystyczną dietę

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

skłonność do przesadzania

Zażywane suplementy

proste witaminki i omega3

Ostatnio przerabiany plan

http://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_trening%C3%B3w-t906985.html Etap 2+ Military Press przez niecały miesiąc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
W dzienniku doradcy mogą cię korygować na bieżąco,oceniać technikę(filmy)...itd.,więc możesz śmiało zakładać i teraz

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1027
Rozmawiałem dzisiaj z wfistą z mojej szkoły o ZMA, trochę o siłowni, bo czasami jest Instruktorem/Opiekunem na tej, na którą chodzę, powiedziałem mu o moim planie ćwiczeń i doradził mi wziąć jeszcze drugi dzień dla brzucha, bo mówił, że mi się nie rozwinie przy jednym i małej intensywności. Zasadniczo boję się cokolwiek zmieniać, bo całkiem mi się podoba ten plan od Ciebie i nie chcę nic popsuć :D

Myślałem, że jak machnę coś w stylu HIT, HIIT w sobotę, to mi się i tak rozbuduje brzuch elegancko razem z poniedziałkowymi nogami. Ale jestem w stanie w czwartek sobie zamiast całkiem wolnego dnia zrobić jakiś system z tych 'złotych programów treningowych brzucha' w domu. W DOMU.
Ale nic ponad to, co zalecisz póki co :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Nie kombinuj.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1027
https://www.sfd.pl/Gruby._Historia_Polaka.-t939996.html
Zrobiłem to, założyłem dziennik. Jest tam też zamieszczona moja interpretacja planu treningowego od Ciebie. Zapraszam Cię, jako mój autorytet i osobę, do której zaleceń stosuję się na dobre od początku mojego treningu do zaglądania tam od czasu do czasu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Zaraz zostawię wpis

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1027
Jeszcze jedna kwestia, co to wyszła w praniu w czasie pogłębiania wiedzy.
Nie byłoby dobrym pomysłem dać uginanie młotkowe jako pierwsze w dniu pleców i bicepsów, przed uginaniem podchwytem i z supinacją? Gdzieś czytałem, że to lepiej wpływa na kształt mięśni, tzn. taka kolejność ma podobno wymusić na bicepsie 'górkę'...
Pewnie to szczegół, który nie ma znaczenia, albo ma znaczenie dla profesjonalistów, ale co mi szkodzi robić jak profesjonalista? :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zgibuć brzuch i wyrobić mięśnie. (astma)

Następny temat

[MASA] Plan do oceny

WHEY premium