SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[k] ławke pod sztangę

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
niestety tydzien temu otwarlem firme robiaca sprzet, i jem sporo robity z tym wiec trzeba by poczekac okolo tygodnia na zrobienie, chyba ze ci bardzo sie spieszy to powiem pracownikowi zeby zostal po godzinach tylko wtedy wyszlo by ze 30-40zl wiecej

wytzymalos taka ze 300kg + cwiczacy spoko

Zmieniony przez - Kamil88 w dniu 2008-04-10 18:56:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
moze podać wymiary tej ławki, tj. długość oraz wysokość ławki.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
zrobie jakie bedizesz chcial, albo sam dobiore jak najbardziej optymalnewysokosc 45-50, dlugosc deski 110, serokosc stjakow tez 110 chyba ze chcesz jakies ine to nie ma problemu,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
wysokosc stojakow mysle ze wiecej jak 110-120 nie bedzie potrzebna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
Ok, to jak mozesz to zrób mi taka ławke.
zanim wyslesz wrzuć foty.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
syslij mi swoje dane na meila [email protected] , cena zostaje 350(plus wysylka), i termin realizacji okolo tygodnia tak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
350zł + koszty wysyłki. termin realizacji najlepiej w granicach 1,5 tygodnia.
potem wysle ci maila z danymi.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
ok jeszcze co do wymiarow, to chcesz jakies konkretne czy mam zrobic takie jakie bede uwazal ze beda najlepsze?? jelsi tak to podaj tylko jaki masz gryf szeroki, znaczy sie szerokosc czesci chwytnej(rozstaw pomiedzy talezami)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
rób jak uważasz że bedzie najlepiej.
A co do gryfu to jeszcze nie wiem, bo tez na dniach zakupuje nowy.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
to musisz zdecydowac zebym nie zrobil szerszej niz gryf, jak bedizesz wiedzial to napisz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[K]bcaa

Następny temat

kupie białko z warszawy

WHEY premium