SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[k] ławke pod sztangę

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
z wawy.
to moze zaproponuj coś lepszego. tylko wolałbym zeby to stanowiło "całość".

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2518
chcialem kupic ta lawke za 516zł babka zeszla mi do 470 z przesylka ale wydawalo mi sie wlasnie ze to chinszczyzna jest;d
jak bys kamil zrobił bez skrecania to jak to bym miał wlozyc do pokoju?;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
Kamil88, a mógłbyś zrobić taką ławke jak z linka tylko nie skrecaną. napisz ile byś za taka wział i jakie koszta przesyłki.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
rozkręcić ale nie cala tak ja ta tylko zęby stojaki byly osobno i lawka osobno a nie jak tu każda poprzeczka udzielnie, w dodatku ona jest zle skonstruowana bo co z tego jak ma na dole profile jak nie sa skartowane i naprerzenia rozkladaja sie odzielnie ,

niestety nie mam zdjecia lawki takiej jak by pasowla ale przerobie to zdjecie i zarzuce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
generalnie wolałbym zeby to stanowiło całość. ale wrzuć tutaj co proponujesz.
troche zalezy mi na czasie wiec jesli to mozliwe w miare niedlugim czasie

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
znaczy sie wiez ja moge zrobi calosc tylko mozesz miec problem z wniesienim tego a kurier wezmie 300zl za transport bo to by mialo wymiary 120serokosci i ze 120 dlugosci tak mnije wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514


cos takiego i tak tam gdzie czerwone spawy zamiast srub tam gdzie zielone rozdzielane, tam gdzie niebieski dodatkowe sprzezenie(wsumie to jeszcze chyba dwa takie sprzezenia by pasowaly ale to by sie zobaczylo podczas robenia, jedno juz bardzo duzo daje)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
cos takiego z grubszych profili okolo 350zl, wysylka niestety jakies 70zl bo to nadal bedzie duze i ciezkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
czyli zrobisz coś takiego jak na obrazku tylko w niektórych miejscach beda spawya tam gdzie zielone to bedaie rozkrecane?

Wytrzyma to dośc duzy cieżar ćwiczacego i obciązenie?
Ile czasu by Ci sie zeszło z tym?

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2518
jak bedziesz spawac i bedziesz miał gotowy wyslij mi fotki albo wstaw do tego tametu bo moze tez bym kupił ale chce najpierw zobaczyc jak z wytrzymaloscia i jak bedzie wygladac
pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[K]bcaa

Następny temat

kupie białko z warszawy

WHEY premium