SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[art] Jak najłatwiej spieprzyć redukcję.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
raz refeed a raz CL

nie robisz treningu silowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49
Cześć Dudek prosiłbym abyś zobaczył na swój artykuł i odpowiedział mi na moja pytanie zawarte w tym temacie a oto link do artykułu :
https://www.sfd.pl/Metoda_PFS__Szerokie_plecy,_krągłe_barki,_duża_klata,_wielkie_łapy.-t459300.html 
Dzięki z góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23967
DUDEK sog.
Bardzo fajny art. napisany prostym językiem THX!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 208
Robię, dwa razy w tygodniu na siłowni i raz lżejszy w sobotę, jak siłownia zamknięta- pompki, drążek, pistolety. Do porannego biegania ładowanie nie jest mi potrzebne, ale jak chcę zrobić drugi trening to... no właśnie, nogi się buntują z uszczuplonym glikogenem, więc po robię mini load 20gram glukozy i to jakoś pomaga.

Jak mniemam w dzień refeedu muszę zmniejszyć trochę ilość tłuszczów, żeby nie magazynowaly się zbytnio w połączeniu z carbo, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
Cześć, mam pytanie, czy dalej podtrzymywany jest pogląd nt leptyny? Bo słyszałem od kogośtam zajmującego się medycyną, że spora część teorii pokazanej przez Dudka upadła. Nie znam się to nawet nie szperam, bo potraficie to wyjaśnić lepiej niż google
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Nie wiem jak to się ma do samej leptyny, ale faktem jest, że podczas długiej redukcji, nawet wzorowo przeprowadzanej pod względem planu żywieniowego oraz treningowego, staje się po czasie nie skuteczna. Popadamy powoli w depresję z powodu braku efektów, a cheat meal czy refeeding lub ładowanie wpływa bardzo pozytywnie na naszą psychikę /pewnie serotonina oraz inne endorfiny/, co pozwala nam po takim zabiegu wrócić do redukcji z lepszym samopoczuciem, motywacją i chęcią do treningu i diety, co z kolei owocuje efektami

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
Tak, tak. Dla mnie tydzień na białku i tłuszczu z dodatkiem paru kilo warzyw to już kooorvica w głowie.. Dlatego nie stosuję tego za rygorystycznie chodzi mi o samą leptynę, bo jak usłyszałem dziś "leptyna już przestała się liczyć".. Dlatego pytam o coś nowego nt samej leptyny. pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
nie, najgorszy jest pierwszy dzień ale ogólnie da się żyć na dobrze przyrządzonym mięsie..

zdrowia. ketozowcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Dla mnie najgorszy był 3, 4 i 5 dzień jak gliko poważnie spadł. ale to tak na marginesie

pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta masowa dla EKTO do oceny

Następny temat

Dieta do poprawy

WHEY premium