SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

<--Moja garażowa siłownia-->

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3296
fajna siłka no i ten worek treningowy :) tez mam podobne obciążenia
(nie ma to jak kola zamachowe :) jeszcze jakiś wyciąg by Ci sie przydał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1552
Za worek nie wiem ile i gdzie bo dostalem go na gwiazdke.
Wyciag niedlugo bedzie, przymiezam sie do kupna lub sam zrobie.
komentujcie dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 377 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31462
no a te kola to z czego bo widze ze idealnie sie nadaja jako obciazenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1552
Mam kola zamachowe od Poloneza po 7kg, i od Malucha po 9kg. Mam 6x7kg i 4x9kg. Jak je zdobyc? Bardzo łatwo: idziesz na zlom pytasz sie o kola zamachowe, kupujesz i masz. Wogole na zlomie mozna znalezc wiele rzeczy ktore moga posluzyhc za ciezar na silke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41
hehe dobry pomysł z tymi kołami;p jak uzbieram trochę kasy na własną siłownię to też o takich pomyślę;d, ogólnie siłownia pozytywna, worek naprawdę jest fajny, można powalić bez obaw że się rozbuja;d

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2081
Ach te pamietne czasy początków treningu :D piwniczne silki i trening klaty 4 razy w tyg

Ćwicze bo lubie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1552
I zdziwisz sie Annunak jak ci powiem ze ten worek wlasnie strasznie odlatuje jak sie walnie. musze zawiesic go na krotszym lancuchu to moze nie bedzie tak latal.
Komentujcie dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1552
Kola zamachowe sa naprawde dobre jak ktos nie ma zbytnio kasy na ciezar. u mnie na zlomie 1,20zł za kilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 431 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5597
Spoko siłownia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2081
Mozna jeszcze zdobyc nowy ciezar na polegalu. pisaalem to juz w innym teamacie ale tutaj tez napisze. A mianowicie: kupic np. w tesco. Wez pozmieniaj kody kreskowe np z 10 kg na 20kg i wtedy masz 20 w cenie 10 ale tak czy siak to i tak troche trzeba zainwestowac. A jak sie przy kasie skapna to mowisz ze takie poprostu wzioles z polki i juz. Kumpel z klasy tak robil i to przechodzilo

Ćwicze bo lubie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem ze sciaganiem

Następny temat

Filmik - salto po rundaku

WHEY premium