SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja piwniczna siłownia w sumie 140kg obciązenia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Domis z działu Galeria Zdjęć.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 641 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7205


Witam przedstawiam foteczki mojej piwnicznej siłowni maksymalne obciazenie ktore moge zalozyc na sztange to 140kg na atlasie niestety tylko 100 ale mam sposoby zeby dobic do 130

Koszty jakie ponioslem za zrobienie tego sprzetu nie przekroczyly 1000złotych! PRZEPRASZAM ZA SŁABĄ JAKOŚĆ ZDJĘĆ
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 641 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7205


kolejna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 641 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7205


ostatnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17730
Nie ten dzial. Ale silownia spoko :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2413 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14605
chyba za kupno tego sprzetu bo ja tam nie widze nic robionego wlsano recznie no fajna silka nie ma to jak wlasnosc

przejmuje kontrole nad tym kontem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 641 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7205
wlasnorecznie robione gryfy od sztangi i obciazenie.. w firmie metalurgicznej obtoczylem i ochromowalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 702 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5295
spoko silka fajnie wygladaja te chromowane krazki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4248
Fajnie nawet bardzo fajnie mi sie podoba
wpadnij obejrzec moja silke link w podpisie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Przekozacko zapraszam też do boguszowskiej

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6224
super sam bym taką chciał a obciążenia ci nie brakuje???

Mistrzem nie czyni cie chwila sławy lecz lata cieżkiej pracy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 641 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7205
no troszke brakuje ale gryf od sztangi jest troche za cienki i bałbym sie wiecej dokladac bo juz teraz mi sie ugina..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławka samorobiona jak Wam się podoba??

Następny temat

Ma ktoś taką ławkę??? Wygodna jest??? SOGI

WHEY premium