SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] nie śpimy lecimy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146033

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 845 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54443
No Lesiowi się życie ułożyło, a za to mi się rozj**ało żeby była równowaga zachowana...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Ułóżyło to może jeszcze nie calkowicie, jeszcze pare rzeczy trzeba ogarnac, ale budze sie z uśmiechem, chociaz czasami jeszcze demony wracaja troche, ale trzeba szybko odgonic jak mysli zaczynaja meczyc ;)

Zgore kurcze życie, raz pod wozem, raz na wozie. Bedzie dobrze, zawsze w koncu sie układa ;)

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2014-03-04 17:18:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 845 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54443
tak żeby to qrwa było takie proste.... uwierz mi, że słyszałem już od wielu osób będzie dobrze i się ułoży, minął już miesiąc i powiem Ci, że zamiast robić się lepiej i układać, to co chwila coś mnie dopyerdala i spada mi na głowę coraz więcej... więc chyba w moim przypadku to nie działa i jakos nie wierze w to, że ok będzie

Zmieniony przez - ZGoremMom w dniu 2014-03-04 17:16:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2230 Napisanych postów 12662 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170853
Przyjdą lepsze dni

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 845 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54443
czekam na nie już długo a powiem Ci, że z dnia na dzień coraz większy dół, brak chęci do życia ale chuy jakoś próbuje sobie radzić....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 845 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54443
przypale coś pod wieczór to może jakoś lepiej się zrobi %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
U mnie tez coraz wiecej rzeczy sie j**alo, az przyszedl przelom i od tamtej pory powoli do przodu. k***a nawet takie drobne kamyczki do ogrodka jak zalanie sasiadów,rozbicie telewizora, zapalenie zęba w tamtym okresie wpadaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94744 Napisanych postów 364724 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669913
to zawsze tak jest

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 845 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54443
mi prócz rozj**anego związku doszły problemy z wątrobą, podejrzenie cukrzycy i wezwanie na psy doszło %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 845 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54443
jutro wyniki odbieram to się okaże ...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Niskie libido na cyklu cypionat + deca

Następny temat

co i jak z odblokiem

WHEY premium