SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Kurczak ryż i interwały, sprzedam Opla, życie jest za krótkie na rymowanie.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125928

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2322
Są dwie fale sezonowców. Noworoczne postanowienia i wakacyjni frustraci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
złapali laga na 3 miesiące

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
ja tam nie narzekam - chodzę z samego rana przed pracą, to jeszcze pusto. Jedynie jakieś zaplątane duszyczki się plątają :)

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Minie z dwa miesiace i pewno tyle bedzie chodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
U nas klub też musi targety wykonać, więc ściągają kogo się tylko da, byleby karnety sprzedawać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
No to jak wszedzie raczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Byle by klient byl, a reszte olac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Kiedyś już usłyszałem: "Ty dla nas jesteś mało istotny, bo nic więcej z Ciebie nie wyciągniemy". Dla nich nawet nie tyle liczy się stały klient, co nowy klient. Sieciówki rządzą się swoimi prawami. W mojej hierarchii stały klient > nowy klient.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Dokladnie, w takich branzach zawsze jest przemial i tak juz bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1008
W Pure Jatomi jest taka patologia. Pamiętam jak zaczynalem tam ćwiczyć,to konsultantka mi obiecała gruszki na wierzbie,a wyszlo zupełnie inaczej. Zaplacilem 100zl wpisowe,100zl za karnet i 120zl za konsultacje z trenerem,powiedziała mi,ze w tej cenie rozpisze mi trening i dietę. Nie dość,ze ten caly trener nie miał nigdy czasu (na jedno pieprzone spotkanie),po 3tyg sie z nim spotkałem,poruszylem z nim kwestie diety/treningu a on do mnie: "wykupisz pakiet 10treningow (1000zl),to dopiero wtedy Ci uloze,konsultantka zle Cie poinformowała A nie daj Boże ,jak chcesz rozwiązać z nimi umowę.

Zmieniony przez - WitamKonsumenta w dniu 2015-03-06 10:41:38
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie o RFL / VLCD

Następny temat

Pytania początkującego.

WHEY premium