SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Kurczak ryż i interwały, sprzedam Opla, życie jest za krótkie na rymowanie.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125420

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Ja sobie wzięłam te prostokątne z dwoma komorami (do tego jest taki malutki pojemniczek w pokrywce chyba na jakieś sosy i łyżko-widelec w komplecie). Litr pojemności to ma. Te dwukomorowe jeszcze okrągłe były.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nanit
Normalka. W czasie urlopu byłam w obcej siłowni i gość mnie oprowadza, tu maszyny, tu pierdyljon rowerków, bieżni i steperków, tu sala do aerobów itd, ja się pytam gdzie wolne ciężary i jakieś stojaki do przysiadów czy coś. Gość zamarł i taki zdziwiony: "Ale to dla męża pani pyta?" Ja, że nie, dla siebie. Jak na wariatkę popatrzył. Potem cały czas mnie obserwował i miała wrażenie, że jest przekonany że sobie straszną krzywdę zrobię


I to mi się podoba :) kobieta, która ćwiczy jak należy.
Haha, takich bym wytępił co do joty, a są po AWF i.t.d a ich wiedza jest w lesie.

Początkującym każą izolować mięsień, wyciągi/maszyny.
O ciężkich złożonych/wielostawowych ćwiczeniach nawet nie myślą.

Na koniec tego wszystkiego, znam takich, którzy uważają, że istnieje proces miejcowego spalania tkanki tłuszczowej ( głównie okolice brzucha ) w tym samym czasie dodać masy mięśniowej np: w bicepsie/klacie, bo o nogach nie myślą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Wiesz, łatwiej jest świeżaka wsadzić na maszynę niż mu wytłumaczyć jak zrobić MC i jeszcze dopilnować żeby wykonywał je poprawnie. A kasa ta sama Nie mówiąc już o tym, że często ci "trenerzy" sami takich skomplikowanych ćwiczeń nie robią bo by się jeszcze zmęczyli albo coś. I po sylwetce to też często widać... Ten co mi tak nie ufał to bocian niesamowity. Wstydziłabym się na jego miejscu w krótkich portkach latać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dokładnie, w tym rzecz. Dla mnie to pasja, pomagam z chęcią ( oczywiście pieniądze też się liczą, bo bym skłamał ) ale nie pozwoliłbym na takie coś początkującemu.

Zgadza się, widuję pseudo instruktorów, którzy kaleczą ćwiczenia i się mądrzą.
Ostatnio zwróciłem jednemu wlaśnie z trenerów uwagę, że suwnica to killer dla stawów, a on do mnie ,,no właśnie kręgosłup mnie boli i nie robię na wolnym ciężarze ''

i****** czy udawał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94489 Napisanych postów 364416 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669068
80% personalnych to idioci bez pojęcia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94489 Napisanych postów 364416 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669068
no ale co zrobić.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zgadza się, Łodzianin... taka rzeczywistość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94489 Napisanych postów 364416 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669068
sory taki mamy klimat

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Klimacik
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie o RFL / VLCD

Następny temat

Pytania początkującego.

WHEY premium