SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Kurczak ryż i interwały, sprzedam Opla, życie jest za krótkie na rymowanie.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125759

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Totalna laba. Nic nieróbstwo jestem dalej pod wrażeniem snajpera. Nie ze względu na strzelanki, ale na obraz żołnierza i psychologii jego zachowania. Wg mnie dobre kino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
to trzeba będzie obejrzeć

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Teraz Śląsk - Legia, a potem Kill the Messenger :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5058 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17444
nom, Sniper ciekawa produkcja. też byłem pod wrażeniem

ale najlepsze, a raczej najgorsze jest to, że taki żołnierz potem przez całe życie się meczy, nawet o tym nie wiedząc... po pierwszej rekrutacji do założmy navy seals, kolejnych szkoleniach, misjach itd., mają już zupełnie inną wizję niż normalny człowiek. Czytałem kiedyś pewny, dość ciekawy artykuł o tym, jak wygląda życie takich osób... rodzina itd - podobno jest na porządku dziennym, że dzieci byłych komandosów już od małego są 'nauczane', że wroga trzeba zawsze wyeliminować, np. są zamykane z kotem w ciemnym pomieszczeniu i nie mogą wyjść dopóki temu kotu załóżmy nie ukręcą głowy. Nie do wiary... a jednak

Tutaj kiedyś pojawi się nowy dziennik treningowy...

już jest! http://www.sfd.pl/[BLOG]_kurekski_redukcja_carb_nite_-t1066973.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
albo dziecko .....albo kot

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5058 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17444
to jest po części ukazane w filmie zresztą, ale i tak jeszcze ciekawsze było "Wyrok za prawdę" - na faktach oparta historia, że to CIA 'stworzyło' handel narkotykami. Wszystko złe to się przez te Stany Zjednoczone tworzy



BTW. solaros, masz chwilę, bo zastanawiam się nad paroma rzeczami co do treningu (kilka pytań)

Tutaj kiedyś pojawi się nowy dziennik treningowy...

już jest! http://www.sfd.pl/[BLOG]_kurekski_redukcja_carb_nite_-t1066973.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
No właśnie i jeśli ktoś będzie chciał zobaczyć, to zobaczy co chciał pewnie Eastwood pokazać.
Niestety ludzie którzy wracają z wojny - nie mówię o misjach pokojowych, ale z walk na froncie, to pewnie często wraki psychiczne.
Dobrze obejrzeć taki film i przewartościować trochę otaczający świat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
nie zamulac

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
mocna kawa Panie/Panowie i jedziemy ze spamem ;) 47 stron zostało? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5058 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17444
kurde, rozważam co do treningu na ostatnie tygodnie redukcji... mocno się zastanawiam nad tym German Body Composition, ale tam sie robi w jednej serii założmy 3 ćwiczenia na 3 różnych stacjach/maszynach... jako, że nie mam własnej siłowni i ćwiczę na komercyjnej, to nie wyobrażam sobie zajęcia 3 miejsc (jeśli w ogóle 3 byłby wolne w tym czasie) bez spiny od kogoś, że ja zajmuję 3, on nie chce ćwiczyć 'wspolnie' etc ehh

Tutaj kiedyś pojawi się nowy dziennik treningowy...

już jest! http://www.sfd.pl/[BLOG]_kurekski_redukcja_carb_nite_-t1066973.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie o RFL / VLCD

Następny temat

Pytania początkującego.

WHEY premium