SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Keczup, dieta i Mel B. - tylko tak zostaniesz Miss

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94242

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
lepszy fervex niż psychotr.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79738
Bull
atraMento
Bull czy byłaby możliwość rezerwacji jeszcze 1 pokoju na Wielkoposkiej?



nie
ale są dwa wolne na Katowickiej z tego co widzę


Szkoda, z naszymi dziewczynami spamowymi by sie chciało :( Hexe męża urabia, Push też coś wspominała byśmy się wzięły do kupy i przyjechały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79738
Melatonine brałam i nic, po fervexie to mnie raczej w drugą stronę Najlepiej mi sie spało po sanvalu ale....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
właśnie...ale..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
atraMento
Bull
atraMento
Bull czy byłaby możliwość rezerwacji jeszcze 1 pokoju na Wielkoposkiej?



nie
ale są dwa wolne na Katowickiej z tego co widzę


Szkoda, z naszymi dziewczynami spamowymi by sie chciało :( Hexe męża urabia, Push też coś wspominała byśmy się wzięły do kupy i przyjechały.


ale przwcież nie barakuje pokoi na Katowiciej
a na Wielkopolskiej zarezerwowaliśy wszystkie jakie były, takie mam info z naszego sekretariatu

Zmieniony przez - Bull w dniu 2015-04-12 08:23:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
ilomi
lepszy fervex niż psychotr.....


Lepszy na pewno..
Mi kiedyś lekarz przepisał środek na spanie.
Po tygodniu nie mogłam się bez niego obejść - jak potem doczytałam to to g... szybciutko uzależniało.. A jakie piękne haluny po nim były..
Sama z tego wylazłam i powiedziałam że nigdy więcej.. Przypadkiem kompletnie odkryłam jak to z Fervexem jest.
Ale też nic nie wiadomo - bo na mojego syna nie działa. Nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
na mnie też tak to nie działa...zresztą jestes pierwszym "przypadkiem", o którym słyszę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
ilomi
na mnie też tak to nie działa...zresztą jestes pierwszym "przypadkiem", o którym słyszę...


Dopytałam znajomego pigularza - tam jest coś takiego co daje taki efekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Hej!! Czy zapowiadali taki wiatr? znowu w domu trzeba siedzieć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
nie na kazdego to z fervexu tak działa...sa osoby bardziej i mniej wrazliwe,niektórzy jak po pseudoefedrynie skaczą po nim....
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zjazd Czarownic 30-31.05 Łopole

Następny temat

Ocena diety

WHEY premium