SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Keczup, dieta i Mel B. - tylko tak zostaniesz Miss

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94102

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
mlode jestescie to wam ciagle czegos brak :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sss - ja byłam małym maszkaronkiem, śmiem stwierdzić, że siłka mnie uwolniła od takich poważnych kompleksów. Teraz to ja sobie przecież żartuję z tych problemów odzieżowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
potem czlowiek sie cieszy ,ze w ogole cos ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
Mi sie psycha zmieniłą jak trafiłam tutaj.... co druga ma problem z pcos, hashimoto, kontuzjami, problemami dnia codziennego itp itd zrozumiałam ze nie ma co p******ić tylko trza zap*****lać i trzymać się w patologicznej ekipie

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Jury tez mysle ,ze zartujesz a w glebi duszy wiesz ,ze jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Flourish
Mi sie psycha zmieniłą jak trafiłam tutaj.... co druga ma problem z pcos, hashimoto, kontuzjami, problemami dnia codziennego itp itd zrozumiałam ze nie ma co p******ić tylko trza zap*****lać i trzymać się w patologicznej ekipie

ol jeeeeeeeeeeeeee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Byłam już grubawa, miałam okulary, tak krzywe zęby, że deformowało mi buzię i byłam kujonem - teraz to ja jestem szczęśliwa i zadowolona z siebie kobieta. Ale nie oszukujmy się, to władowana kasa i kupa czasu i wysiłku. Nie przyszła samoakceptacja za darmo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
No ja tez jako dziecko bylam kujonem i nikt mnie nie lubil :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
ja byłam kujonem a zęby mam krzywe do tej pory,hahaha
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zjazd Czarownic 30-31.05 Łopole

Następny temat

Ocena diety

WHEY premium