SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Keczup, dieta i Mel B. - tylko tak zostaniesz Miss

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94289

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
setterka
A te gofery i placki z ugotowanej kaszy czy zmielonej na mąkę?


gofery ja robie ze zwyklej zmielnoej (nieugotowanej)

natomiast placki gryczane z ugotowanej, polecam

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
ja :)
dla dobrego śniadania jestem w stanie wstać o 5 rano :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
trzeba mieć w życiu jakieś priorytetu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905
yersinia
teija
yersinia
carrramba
ja to uwielbiam z masłem pomidorem i solą


ijaaaaaaaaaaaaaaa


i jaaaa. Najlepiej zjedzone na świeżym powietrzu.


noooo, juz sie nie moge doczekac jak bede pomidory w ogrodzie sadzic, o takie som na razie:







Mam to samo na parapecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Chłop miał chyba z 5 takich starych na kabel do prodiża gofrownic i nie pozwolił mi zabrać jednej

Ja teraz kupiłam mąkę gryczaną melvit, bo nie mam jeszcze młynka do mielenia kaszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
yersinia
ta stary, grat niedomyty i dwa gofry piecze w mniej wiecej 10 minut ale mam zasade ze jak sie nie zepsuje, albo nie sprzeda, to nie wymieniam na nowe


Yers, prostokątne grube gofry z tej starej gofrownicy są najlepsze na świecie. Ośliniłam klawiaturę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm,jakbys dala mi dobry przepis to i ja bym wstanela:D i max do ubrudzenia 1 miska!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
Hetavel
oj gofrownica mi się marzy... szkoda, że w mojej mikro kuchni nie miałabym gdzie jej trzymać


Het powiem ci ze moja kuchnia tez niezaduza, i zaczynam doswiadczac powoli tego, ze nie jest z gumy...

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I z czym to jeta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
teija
yersinia
teija
yersinia
carrramba
ja to uwielbiam z masłem pomidorem i solą


ijaaaaaaaaaaaaaaa


i jaaaa. Najlepiej zjedzone na świeżym powietrzu.


noooo, juz sie nie moge doczekac jak bede pomidory w ogrodzie sadzic, o takie som na razie:





Mam to samo na parapecie


haha a po likendzie cza moze marchewy i inne korzeniowe wysiac. Bedzie orka na ugorze, bo u mnie glina, zamiast ziemi. Ale jakos to idzie.

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zjazd Czarownic 30-31.05 Łopole

Następny temat

Ocena diety

WHEY premium