SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[REAL] Metanabol (Jelfa / Polska)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Na forum był Temat na temat eheh pewnej serri metanabolu i ta seria nie działała podobno. Miałem w rekach 2 serrie rok temu i widzałem roxnice w kolorach napisow ale czy nie działało to nie wiem, koleś mówił ze nie działa
ta serria bo miał 100 innej i 100 tej i kupa była
Macie to ten temat

https://www.sfd.pl/seria_mety_seria_011105_11_2008_jest_wadliwa_-t279721.html



Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-04-28 12:46:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
Taaaaaak. Ja widze, ze ten walek jelfowskiej metki to taki latajacy holender. Wszyscy o nim gdzies slyszeli, ale praktycznie nikt go nie widzial. Ja nie mam zamiaru upierac sie przy tym, ze w PL walkow jelfowskiej mety nie ma, bo nie dysponuje zadnym niepodwazalnym dowodem na uzasadnienie takowej tezy. No ale patrzac na to z drugiej strony, niech mi ktos wobec tego przedstawi jakis niezbity dowod na istnienie tegoz walka. I nie ma co pisac jak Altis, ze na fotce nie rozpoznam walka. Pewnie nie, ale mimo wszystko byloby milo, gdybys poparl swoje zarzuty fotka lub czyms w tym stylu. Inna sprawa, ze nawet uznani dilerzy nie mieli z taka podrabiana metka do czynienia i dziwia sie na sama wzmianke o czyms takim.

Co sie zas tyczy produkcji tej metki, to wracajac dzisiaj na chate zadalem sobie ten trud i zaszedlem po drodze do dwoch warszawskich aptek. W obu metka byla dostepna na recepte.
Kiedy zas zapytalem o zaprzestanie produkcji, panie farmaceutki nie udzielily mi ani twierdzacej, ani przeczacej odpowiedzi. Po prostu powiedzialy, ze nic im o tym nie wiadomo. Moze to dlatego, ze byly bardzo mlode:P
Zreszta co tu sie domyslac. Wlasnie napisalem do Jelfy maila z prosba o wyjasnienie tej kwestii. Moze odpowiedza. A jesli nie, to w pon. do nich zadzwonie i bede probowal wymusic zeznania:P

Mysl, mysl, mysl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
jabolcokk jadłem dokladnie ta samą serie Metanabolu- zero działania w dawce 40mg ED.
QOORA niedowiarku wałuje sie wszystko ale wiekszosc osób z forum ktore maja jakies pojecie nie powie Ci tego. wiesz czemu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Prościej -- Pieniądze !!!

Edit: Ale apart e0r'a robi wypasione zdjecia

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-04-29 14:23:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
Altis, no faktycznie jestem niedowiarkiem;P No i wiem, ze pelno jest "zyczliwych", ktorzy takich informacji nie chcieliby ujawniac, gdyz nie lezy to w ich interesie. Ale pytalem sie tez osob spoza forum (zajmujacych sie nie tylko handlem i kulturystyka w sensie zawodowym) i na 3 tylko jedna wspomniala mi o walkach mety Jelfy... po czym zaproponowala zakup "dobrego, sprawdzonego ruska", bo Jelfy w ofercie nie miala:) Osobiscie uwazam w tej chwili mete jelfowska za najpewniejszy apteczny srodek na czarnym rynku. Nie znam tez absolutnie nikogo osobiscie, kto narzekalby na ten stuff i chocby sugerowal walki. Jesli nawet takie fake'i istnieja, to trzeba miec sporego pecha, zeby na nie trafic.

A wracajac do rzekomego zaprzestania produkcji metki, to zaliczylem dzisiaj kolejna apteke, tym razem calodobowa na centralu:P, gdzie pani nic o takiej historii nie slyszala i z usmiechem na ustach chciala realizowac recepte za 7,59zl:P
Jutro zas licze na odzew z firmy:P Obym sie nie przeliczyl:)

Mysl, mysl, mysl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Byc moze nie produkuja ale w aptekach jeszcze jest.
Dzis ide wykupic nastepne 2 paczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
Panowie, troche to trwalo, ale w koncu doczekalem sie odpowiedzi. I wiesci na szczescie sa dobre:):):):):):)

Jesli wiec ktos rozsiewa jakies bezsensowne plotki o zaprzestaniu produkcji Metanabolu i tym podobne, to raczej po prostu musi miec w tym interes:) Wiadomo, o co chodzi:)

Odpowiedz byla bardzo lakoniczna, ale jakze tresciwa:) I satysfakcjonujaca:)

Tresc odpowiedzi:

"Szanowny Panie,

Metanabol jest dalej produkowany przez Przedsiębiorstwo Jelfa.


************
Kierownik Produktu "


PS Wykropkowalem tylko nazwisko, bo nie wiem, czy tutaj powinienem podawac:)

Mysl, mysl, mysl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
wystarczylo wejsc na strone jelfy i sprawdzic aktualna oferte

Zmieniony przez - t0nix w dniu 2007-05-09 09:05:01

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
kurva, znowu ktos z igly widly robi .



jeden piernie, inni powiedzą ze sie zesral...

co drugi temat jakas panika i afery, ech zluzujcie troche
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[REAL] Testosterone propionate (Farmak, Ukraina)

Następny temat

TAMOXIFEN - Tamoxifeni Citras - (Vipharm/Polska) - 1tab / 20mg

WHEY premium