SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Omnadren 250 Jelfa

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 711 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16417
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10682 Napisanych postów 45057 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
linijka sprawdz wysokosc amp i sprawdz czy da sie zetrzec nadruk z naklejek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nadruku zetrzec nie moge hee a wysokosc 4,9 maja tak wychodzi hee

trening czyni mistrza

http://www.sfd.pl/temat253029/ -->ocen mnie :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 545 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4566
mi tak sie wydaje ze ok tez podobnie mam w opakowaniu nie rowne tzn tez sie robi takie polkole z amp i tez sie nie zdzieraja napisy z nalepki

czy to laska czy to chlop sezonowcom mowie stop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 484 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3564
napis omnadren dziwny tez zakupilem pare pudel od jujce i to samo mam jak patrze na inne ampy z innej seri to napis omnadren jest inny

Wpisz maksymalnie 3 linijki do 120 znaków w każdej. Podpisy są dynamiczne - jeśli gdzieś wyjeżdżasz, tutaj możesz umieścić odpowiednią informację.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 492
ona jest sopoko jak nie zciera się nadruk to jest luzz a napis omeandren dziwny bo zdjęcie z bliska jest walnięte pewnie i jeszcze powiekszone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca

myslisz ze ja jakis laik jestem soory za jakosć ale tel robi zdjecia z doopy
na czerwono zaznaczylem ome co ma autor sam ja wbijalem i jest h... dlatego musialem zrobic mixa z propy i prolo obok tlustym drukiem jest dobra oma apteczna moze jeszcze nie zwracaliscie uwagi na nadruk.

podaje serie tej lewej omy 010307

Wpisz maksymalnie 3 linijki do 120 znaków w każdej. Podpisy są dynamiczne - jeśli gdzieś wyjeżdżasz, tutaj możesz umieścić odpowiednią informację.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
czemu mowisz o nadruku mi sie wydaje ze jest dobry moge zrobic jeszzce fotki jak cos

trening czyni mistrza

http://www.sfd.pl/temat253029/ -->ocen mnie :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7225
Mam podobny dylemat, która jest OK a która wy***ka? Różnice wyraźne. Seria 011206 ma naklejke nieco wyżej, napis omnadren wyraźnie grubszą czcionką, te paski coś ala kod kreskowy na ampułkach sa szerzej rozstawione i niższe od tej serii 010307. Napisy się nieścierają aczkolwiek ampułki w 010307 niesą idealnie takiej samej wysokości, chociaż naklejki iedalnie na tej samej wysokości. Tak więc rozbieżności troche jest, niewierze żeby Jelfa nagle takie zmiany wprowadziła. Kiedyś z tego co wiem to naklejke oderwać można było ale w kawałeczkach a z tych schodzi bez większego problemu. Coś mi się wydaje że ktoś zaczął produkować jakąś lewą omke. Bardzo proszę użytkowników, którzy mieli kontakt z tą nowszą serią o relacje, bo ta 011206 działa jak należy. Najbardziej mnie dziwi wyraźnie cieńsza czcionka i to ze ampułki nie sa idealnie równej wysokości i są jakby lżejsze albo cieńsze, jakieś taki mam odczucie. Coś ostatnio za dużo różnic w tej omce jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca

(dla porownania dobra oma i ta nieszczesna wyje..)widzisz roznice(nadruk,kody kreskowe i wogole inny tusz)teraz bo ja odrazu widzialem jak tylko dostalem pudła w lapki

chyba ze jelfa zmienila wyglad etykiet w co watpie,jak dla mnie to lipna podroba,adi koks napisalem ci pw bo moze od tej samej osoby tez brales

edit: no i wszystko jasne pierwszy i ostatni zakup u goscia.
pewnie kazdy posiadacz tej omy ma z tego samego zrodla.

do zobaczenia..niebawem w NZ

----------------------------------------------------------------------
{on}

Zmieniony przez - ON77 w dniu 2007-05-13 00:04:46

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 33035 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 243038
ja mam 010307 z grubym nadrukiem

ta z cienkim to faktycznie wyglada na walek

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2007-05-13 02:03:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Propiobolin UNICHEM LABS

Następny temat

Znowu walona oma?