SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[REAL] Metanabol (Jelfa / Polska)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 200 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2929
ciesze sie ze metka juz mozna kupic u dila wlasnie dzis zakupilem a wczesniej sam mowil ze juz przestali produkowac i nigdy nie bedzie nei dawno powiedzial ze znowu jest bardzo mnei to ucieszylo bo dila mam pewnego pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
panowie czy jak pojde do apteki z recepta na 400 tab mety to nie bD wałka? bo nie wiem jak babka zareaguje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 274 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4380
Wałek?Z apteki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8316
a masz na jednej recepcie 400? czy na kilku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2297
Wątpię , że receptę załatwię, ale znacie jakieś inne sposoby zakupu Metanabolu z Jelfy? Nie mowie tu o dilerach bo wałek za wałkiem. Jeżeli znacie jakieś dobre źródło np.www lub po prostu sposób zakupienia z apteki to był bym wdzięczny

Torcida

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
Pozwolę Po ciągnąc temat dalej. Otóż polska metka z jelfy jest jak najbardziej dostępna u dila. Przynajmniej u Mnie w Mieście. Tylko trzeba wiedzieć od kogo się robi zakup. Ja kupiłem z jelfy P. Metkę. pakowana po 20 tab w paczce do tego w każdym pudełku jest ulotka i na kazdym pudełku jest wytłoczenie dla niewidomych. I Co? pasuje. jak Ktoś będzie chciał i nie dowierza to z chęcią wyśle zdjęcie. Nie widzę problemu.

Zmieniony przez - BrodA3000 w dniu 2009-09-18 13:36:44

Nie Podporządkowuj Sobie Życia Do Siłowni Tylko Siłownie Do Życia. . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6759
nowej jelfy jeszcze nie podrabiaja :)

Amicum proba probatum ama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
To Co Ja Mam Jest Oryginalne. Nie wiem jak w innych województwach

Nie Podporządkowuj Sobie Życia Do Siłowni Tylko Siłownie Do Życia. . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 352 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5592
Oryginalne ;) Pokazcie mi chocby jedno zdjecie nowej Jelfowskiej mety ,ktora uwazacie za "oryginalna"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6759
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[REAL] Testosterone propionate (Farmak, Ukraina)

Następny temat

TAMOXIFEN - Tamoxifeni Citras - (Vipharm/Polska) - 1tab / 20mg

WHEY premium